Hirdetés

2018. december 12., szerda

(#1) Bandit79

Bandit79
(tag)

Úgy látszik a "Made in China" kinézet bejön az embereknek ,van rá igény. Személy szerint hányingert kapok az Unicornis színpalettától. :) Max 2 színű legyen valami ,de az se egyszerre ,hanem változtatható, bőven elég.
Ez a világítsuk ki ,mint a karácsonyfát ,mert ettől lesz gamer, lassan elcsitulhatna , inkább fókuszáljanak a teljesítményre ,valamikor az adta el a cuccokat.

[ Szerkesztve ]

(#2) Kopi31415 válasza Bandit79 (#1) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

Miért gondolod, hogy nem lehet maximum két színre beállítani?

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

(#3) Televan

Televan
(PH! kedvence)

Nekem jöhetne a ház vízhűtés nélkül,100$ -os áron. :D

Pénzt vennék áron alul, sürgősen!

(#4) &rew válasza Televan (#3) üzenetére

&rew
(PH! addikt)

lehet h a deepcool matrexx 55 a baratod :)
nekem egy eatx lap van benne. max 17-18cm-es tapot lehet beletenni es az anyagminosege eleg gyenge, de osszerakva jofej a sok uveggel. kis tulzassal a legkisebb eatx haz.
szerk: azert vannak vele pittyputtyok :) pl az alaplaptalcara lehet felcsavarozni ket 2.5"-es meghajtot, ha atx v kisebb lapot hasznalsz. viszont a csatlakozokat nem igazan lehet ugy bedugni, az adatmadzag rendben van, de a tapkabel nem fer oda :D en mondjuk vagy tavtartokat v sineket esetleg kicsi rack-et hasznalnek, ha keves a tap melletti ketmeghajtos keret vagy pl egy nagyobb tapegyseg miatt ki kell szedni (kifurni a szegecseket) a helyerol. de $40-ert egybentartja az alkatreszeket es egesz esztetikus. ket valtozat van belole, a masik a cimezheto rgb paneles, az tud szivarvanyponit meg mindent, $75-ert benne van harom 12cm-es rgb venti is az elejere. na az mar tulzas :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5) zarayg

zarayg
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Volt/Van szerencsém, hogy a Matrexx 55-ös szériával találkoztam, nagyjából detto ugyan az, de az a 300 dodós árcimke, az nagyon vastag.... Főleg, hogy nagyjából azonos árba kerül egy RGB-s venti szett az ilyen gépbe...

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm. || Üzletszabályzatomat itt olvashatod el: https://bit.ly/2Mr3ARe

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.