Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Giovan!

    addikt

    válasz Ezekiell #614 üzenetére

    Biztos a fejelsztők a hülyék, hogy ezt nem csinálták meg eddig.

    Vagy az is lehet, hogy jóval kisebb az igény a változásra, mint azt itt egyesek tudni vélik. Persze biztosan örülnének a kisebb sápnak, de annyira nem zavaró ez a mostani sem, hogy emiatt energiát pazaroljanak a szervezkedésre. Kb. mint az adó, már megszokták.

    Speak softly and carry a big stick, you will go far.

  • #86564352

    törölt tag

    válasz Ezekiell #614 üzenetére

    Te csak write only vagy és csak hajtogatod a magadét, ugye?

    Többször kérdeztem én és más is, ha több mint tíz éve ekkora igazságtalanság van mint ahogy te előadod, akkor hol vannak az internetes hashtag kampányok, petíciók és egyebek? Az pénzbe se kerül, ügyvéd se kell, semmi. 20 millió fejlesztőből akár csak 20 ezer is nagy zajt tudna csinálni összefogva, ha ekkora a vélt igazságtalanság. Hol vannak? Mert én eddig csak azt látom, te is rákereshetsz évek óta nő az App Store és a Play Store forgalma, fejlesztők száma... ezt is már többször leírtuk!

    Félrebeszélsz:
    "nem egy helyre tudnak dolgozni, mint a fejlesztők"

    Windows, Mac OS, Linux, Xbox, Playstation, iOS, Android, Nintendo, webfejlesztők, úristen szegény éhező fejlesztőknek nincs hova programozni! :C

    "iOS fejlesztő csak iOSre"

    ez neked érv? :DD ki kötelezte őket iOS fejlesztők legyenek? Egyébként a többség droidra is fejleszt, mert érdeke jelen legyen mindkét helyen

    és igen, a szakosodás ezzel jár, a szemészorvosok is az emberek szemével foglalkoznak és nem szívműtéttel

Új hozzászólás Aktív témák