Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Giovan!

    addikt

    válasz Ezekiell #597 üzenetére

    Amúgy is értelmetlen ez a beszélgetés, mindenféle javaslatot elintézel annyival, hogy ez abszurd/lehetetlen/kivitelezhetetlen. Fölösleges koptatni a billentyűzetet, már azelőtt tudom hogy mi lesz a válaszod, hogy egyáltalán leírnám az ötletem. Ezért vettem a bátorságot, hogy megtippeljem mi ennek az oka. Nem állt szándékomban megsérteni téged, ha így tettem, azt sajnálom.
    De akkor sem értek veled egyet ebben, szerintem a fejlesztők és az Apple egymásrautaltsága kölcsönös, ennélfogva előbbiek is felelősek a fennálló helyzetért, vagyis változtatni is tudnának rajta, ha igazán akarnának. Na de mindegy, ebben talán már egy másik topikban is megállapodtunk, hogy nem értünk egyet.

    [ Szerkesztve ]

    Speak softly and carry a big stick, you will go far.

  • pakesz

    aktív tag

    válasz Ezekiell #597 üzenetére

    >> "Kösz, hogy megmondod, miben akarok hinni. Abban hiszek, hogy teljesen felesleges veletek a továbbiakban beszélgetni, 0 értelme van. Amikor már te akarod megmondani, hogy én mit gondolok/hiszek, ott én kiszállok."

    udv a klubban :C

    akkor beszeljek olyanrol hogy unit teszt? ahol mock -olni lehet az ellenoldali szervert? meg hogy van olyan hogy meghivnak mas fejlesztot hogy rivjuvolja a kodot, pl. a cicas weboldalon?
    csak mert anno te odaalltal az Almakat Vedok Nagy Csoportjaba es toltad, hogy az a Trojan Horse az csak Object es Lista...

    meg emlekszem hogy a kakas az kifejtette hogy de hat az az Epic szerveren van es termesztes hogy az mast csinal, szoval en ott adtam fel az ertelmes kommunikaciot vele...

Új hozzászólás Aktív témák