Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Giovan!

    addikt

    válasz aprokaroka87 #272 üzenetére

    Amúgy ki beszél itt kényszerről.

    Az aki úgy akarja kivégezni az iOS zártságát, hogy erről nem konzultált pl. a felhasználókkal.

    Te választanád meg hogy hol veszed meg, és hogy mennyiért, ez ennyire egyszerű. :)

    Valami féltucatszor egész biztos leírtam már ezt más topikokban (szerintem te is láttad már, de valamiért ismét késztetést éreztél rá, hogy kifejtesd velem...).
    Én pont azért választottam az iOS-t, mert minden egy store-ban van fent, amit az Apple ellenőriz. Nem akarok alternatív forrásból telepíteni appot a telefonomra, ha ilyen igényeim lennének, alapból nem iPhone-t veszek, azt hittem ez nyílvánvaló.
    És nem, ez nem lesz opcionális egy idő után, mert a bíróság nem csak az Epic számára fogja engedélyezni az új store nyitását, hanem mindenki számára. És bizony sok nagy kiadó nem fog az Apple-nek fizetni, mikor nyithat saját store-t is. És ha csak egy olyan app is lesz, amit jelenleg használok, és másik store-ba kerül majd át, akkor én megszívtam, mert nem marad zárt rendszer a piacon, amire átmehetnék.
    Nem értem miért nem elég egy, minden szempontból az iOS szintjét hozó nyílt rendszer, miért akarják egyesek minden áron uniformizálni a teljes mobilpiacot. Minek akarnak olyan embereket megszabadítani, akik ha ténylegesen vágynának erre a fene nagy szabadságra, akkor alapból nem iPhone-t vesznek, hanem androidot?
    Na hát ez tűnik nekem kényszerítésnek, hogy egyesek kiokoskodják a user helyett, hogy neki mi lenne a jó.

    [ Szerkesztve ]

    Speak softly and carry a big stick, you will go far.

Új hozzászólás Aktív témák