Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F_Gergely

    őstag

    Már legalább egy másfél hónapja kinéztem magamnak az X54HY laptopot, de akkor még annyira új volt hogy maga a gyártó sem tudott értékelhető információt adni. Mikor megkerestem az Asus Magyarországot hogy, lehet hogy az X54-es sorozatra azt írják a honlapjukon hogy 2600 mAh-es akksival van szerelve és van olyan bolt ahol meg 5200 mAh-es akksit adnak hozzá. Erre a forgalmazó hülyének nézett és közölte hogy csak 2600 mAh-es teleppel lehet kapni... Ugyan ilyen "nagy kérdés" a kijelző is mert mindenhol azt írják hogy fényes, de mikor elmentem bemutatóterembe ott meg matt volt. Összességében én a teszt alapján úgy gondolom nem nyúltam mellé mikor arra az elhatározásra jutottam hogy X54H szériás laptopot fogok venni. Csak nagyobb felszereltséggel (AMD Radeon 6470 VGA, 500 Gb HDD). Köszönöm a tesztet már nagyon vártam.

    Az csak a magánvéleményem hogy több mint 10 éve Asus párti vagyok de időről időre kezdek nagyon morcos lenni a gyártóra, mert a termékeinek egyre több a szürke árnyoldala. Ettől függetlenül Asus-t veszek de azt kell mondjam hogy egyre többször csalódok a termékeinek a minőségében. Az meg már tényleg csak hab a tortán, hogy a magyarországi forgalmazó azt sem tudja milyen termékeket forgalmaz... Vicc!

Új hozzászólás Aktív témák