Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathulhu

    addikt

    Vettunk ceges laptopot, alabol 8.1. Meg mielott barmit is valtoztattam volna, elso dolog volt, hogy frissitettem 10-re, azaz kb szuz rendszerrol. A Numlock azota teljesen hektikus, a draga windows osszevissza kapcsolgatja, vagyis inkabb allandoan kikapcsolja. Neten nem talalni igazan megoldast, valami registry mokolast javasolnak, hogy legalabb a lock screenen egjen az a szerencsetlen. Na ez arra volt jo, hogy eg a numlock, elkezdem beeirni a jelszavamat ami szamokkal kezdodik, es attol fuggoen, hogy mennyire vagyok gyors, 1-2 karakterig el tudok jutni mielott ujra kikapcsolja a szerencsetlen hulyeje.
    A wifit random idokozonkent eldobja, csak azt veszem eszre hogy hirtelen nincs net. Na nem baj wifi kibekapcs, es ujra jo. Mindezeket mondom egy elvileg certifikalt laptopon (ott virit nagy windows 10 matrica) es 8 honappal kiadas utan. Ezen tapasztalatoktol tettem fuggove, hogy itthon frissitsek-e mar, de azt hiszem ez meggyozott arrol, hogy elfelejthetnek.

    Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

Új hozzászólás Aktív témák