Hir​d​et​és

2017. december 13., szerda

(#1) ldave

ldave
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog (1)

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near. Command?

(#2) Goose-T

Goose-T
(PH! kedvence)

(#3) GodGamer5

GodGamer5
(tag)

[ Szerkesztve ]

"Komolyan, neha ugy erzem, az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszamitogepekkel szopnak..."

(#4) arn

arn
(PH! nagyúr)

meg jo hogy nem john amdnek hivjak a kedves kollegat. de a james ryzen se hangzana rosszul :D

RETRO HW-t veszek (VLB, Pentium, Tseng, GUS, Roland, etc): http://hardverapro.hu/apro/keresek_egy_csomo_fele_cuccot

(#5) hash99 válasza arn (#4) üzenetére

hash99
(senior tag)

Apple -nél dolgozott egy fejlesztő akit Samsung - nak hívtak. Miután kilépett lehetett licitálni a belépőkártyájára ami jótékony célra ment :D

(#6) smkb

smkb
(őstag)

A Vega szóért biztos nem kellene licenszdíjat fizetni az Intelnek, mivel marhára nem lehet levédetni, mert egy túl általánosan használt szó, és millió jelentéssel is bír ...

(#7) Pug válasza smkb (#6) üzenetére

Pug
(PH! kedvence)

Ha bejegyzett brand/trademark... hát akkor nagyon más a helyzet ;)

mivel marhára nem lehet levédetni, mert egy túl általánosan használt szó, és millió jelentéssel is bír ...

Nézz küröl a világban a levédett nevekkel kapcsolatban, nagyon meg fogsz lepődni ;]

Egy VEGA

Még egy VEGA

[ Szerkesztve ]

(#8) tibaimp válasza Pug (#7) üzenetére

tibaimp
(senior tag)

Lehet, hogy igazad van, de mondjuk ha nyitnék egy Vega cukrászda nevű helyet, nem hiszem, hogy fizetnem kellene az amd-nek. Mondjuk lehet szar példa. :)

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#9) arn válasza Pug (#7) üzenetére

arn
(PH! nagyúr)

tenyleg eleg sebtiben keszult ezt a kartya :)

RETRO HW-t veszek (VLB, Pentium, Tseng, GUS, Roland, etc): http://hardverapro.hu/apro/keresek_egy_csomo_fele_cuccot

(#10) Pug válasza arn (#9) üzenetére

Pug
(PH! kedvence)

Nincs ebben semmi meglepő, AMD-nél VGA fronton akkor a fejetlenség, hogy az már fáj...

(#11) Mirr Murr

Mirr Murr
(PH! félisten)

Intel, aki feliratot hint el.

Gyöjjék közelebb! Velem jól jár! (piacnapon)

(#12) troviko

troviko
(senior tag)

Nekem kicsit erőltetettnek tűnik a magyarázat, simán el tudom képzelni, hogy 3 hónap múlva jönnek az Intel Vega cuccok. De az is lehet, hogy sima média hack, kis ingyen reklám volt a cél, és kitalálták ezt a hülyeséget.

Sony Fan, Samsung hater -> Samsung fan, Sony hater - Nem én változtam, a piac... - Most S7E, és rühellem...

(#13) beef válasza smkb (#6) üzenetére

beef
(fanatikus tag)

(#14) morgyi válasza beef (#13) üzenetére

morgyi
(PH! kedvence)

Azért nem ugyan az a dolog. Mondjuk ezt az Apple 100%ban túldramatizálta. Ilyen húzásokért pl. egy több generáció óta létező almakereskedő nagy családi vállalat fossá perelhetné, a pár tíz éve létező Applet mint brandet a piacon. Amúgy meg az Applenek mi vesztesége lesz ebből. Be akar szállni a gyumolcspiacra?

De más amúgy egy márkanevet más stílussal, más formában, ha jelentést hordozó szó, akkor az eredeti jelentésében használni, mint direkt hasonló módon felhasználni hasonló dizájnelemekkel meglovagolva egy brand hírnevét

A Linux rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait

(#16) T_chris

T_chris
(PH! addikt)

Mint a Monopoly... Ha ilyen Vega kártyát húzol, a következő két híres FPS cím alatt nem ehetsz húst. ;]

[ Szerkesztve ]

Aki érti a humort az mindent tud, aki nem az viszont mindenre képes. (Silver star és SimonY... részére) Gyúrjatok rá jövőre itt a 14. PH! Tábor.

(#17) Balika911

Balika911
(PH! nagyúr)

Amerikai név, nem jelent semmit.

(#18) Lacok

Lacok
(őstag)

Egyszerű clickbait nem több.

[ Szerkesztve ]

(#19) BiP

BiP
(PH! nagyúr)

Majd ha a Kaby Lake-X-eket fogják úgy hirdetni, hogy VGA inside, akkor térjünk vissza a dologra.

(#20) noPublicFG

noPublicFG
(senior tag)

A mai 12 mpixeles telefonok világában elég hihetetlen, hogy ilyen trágya képek készüljenek!

plus ça change, plus c'est la même chose

(#21) #51736960

(törölt tag)

Ez a "hír" inkább az itcafé-ra való szvsz.

(#22) SyMbioTe válasza noPublicFG (#20) üzenetére

SyMbioTe
(őstag)

Mert az ilyen képek gondolom legtöbbször nem "csak úgy véletlen elmosódnak" :))

És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.