Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Horbal

    őstag

    Nekem eddig két NEC nemtom hanyas egy Philips és jópár LG DVD karcolóval volt dolgom + pár darab notis LG ill nec író is bekerült a szórásba. Egy időben szinte csak TDK DVD-re, illetve mindenféle spec audió CD-re írtam.

    A Philips író kritikán aluli volt, nem is sorolom a rossz minőségben megírt DVD-ket, szinte minden médiára képes volt rosszat írni, ráadásul teljesen véletlen szerűen, nem volt tuti anyag/sebesség kombináció. De még így is nagyságrendileg több volt a rossz TDK.

    A NEC-ek jól írtak/gyorsak voltak (most is ilyen van), viszont szvsz rohadt hangosak. Ezekkel asszem nem is volt rontott lemezem. Viszont a TDK-k így is haltak egymás után :(

    LG-k kb ua mint NEC, nekem bejött több írójuk is.

    Alapvetően szvsz a TDK DVD-kkel van valami baj, azóta nem veszem amióta, egy hengerben (25) volt 4db! "lukas" szitázási hibás, illetve olyan is volt ami írás után lett lukas...

    Szvsz manapság már nagyon rossz írók nincsenek, csak megbízhatatlan médiák, és nekem a TDK ebbe a kategóriába tartozik...ez természetesen magán vélemény, saját tapasztalat alapján, és valószínűleg nem általánosítható.

    Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

Új hozzászólás Aktív témák