Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laca19 (a)

    aktív tag

    válasz Horbal #28 üzenetére

    Az a helyzet szerintem, hogy az LG például eléggé sok DVD írót adott ki, és lehet az egyik rosszabbul sikerült, a másik jobban.Én ezek szerint csak jóba futottam még bele. Vettünk haverommal még régen 3 évvel ezelőtt egy 25db hengeres Arita DVD-ket.(Többet ilyet amúgy soha nem vettünk) Namost 3 év utáni tapasztalat. Egyik nap akart valami filmet megnézni rajta. Az a lemez egy régebbi ASUS DVD íróval lett írva(pontos típust nem tudom), valószínűsítem Pioneer belsővel. A lemez olvashatatlan, nemcsak a vége, semmi, de semmi besem olvassa, karc nincs rajta. 4 számítógépes és 2 asztali sem tud vele semmit sem kezdeni.Addig most kipróbáltam 2 ugyanolyan és ugyanakkor megírt lemezt,de az LG 4163B-vel megírtat. Minden rendben vele, 3 másik számítógépes íróban is teljesen jó visszaolvasási görbe.És akkor a híres ASUS (Pioneer belsővel)...Nem, nem statisztikát akarok itt csinálni egy szem DVD lemez alapján, csak azért írtam, hogy nemcsak LG íróval lehet így megjárni élettartam szempontjából.

    http://www.diesel.com

Új hozzászólás Aktív témák