Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    addikt

    válasz Gomez #10035 üzenetére

    Köszi,ez nem rossz! Bár nem kicsit túlbonyolított.
    Ilyen váltos módszert mindenképpen ki akartam próbálni.
    Alapból sokkal egyszerűbben gondolkoztam.(pl. olyan kereszteződések létrehozása,ahonnan akár 4 irányba is mehetek,egyszerűen a 4 pálya ott véget ér,kiszállok,és átszállok,mert mind a 4 pályavégződés pár lépés távolságra lenne.Persze mindenhol magasvasút,hogy éjszaka is nyugodtan utazhassak,mert rendszeresen creeper komák álltak a sínemen korábban...kellemes meglepetés volt odaérve robbanva érkezni..
    azt még általában túl is éli az ember,de építhetem újra az adott szakaszt,pláne ha egy állomás az,amit szépen kialakítottam.)
    Most hoztam össze egy tó alatti szakaszt is.Kreatívban biztos könnyebb lett volna,de az nem kihívás!
    Elvoltam vele! Kivödrözni nem engedte a vízet a leválasztott részből, ezért feltöltöttem földdel,majd kiástam a földet.
    Körbe üveg,majd mikor kész volt a víz alatt elszeparált sínszakasz akkor gátat lebont,víz visszaenged.

    [ Szerkesztve ]

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák