Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz dezz #46 üzenetére

    Szerintem a Wiimote már elérte azt az érzékenységet és használhatóságot ami bőven elég egy átlagember tudásszintjéhez. Lehet hogy a Kinect meg a Sony-féle megoldás papíron sokkal jobb, de a gyakorlatban igazság szerint egyik sem érte el a wiimote élményszintjét. A kinect az valami teljesen más és rengetegen csalódtak is benne, a sony féle megoldás meg nem rossz, de ha ránéz az ember már látja hogy ez "csak egy másolat". Meg a wiimote mögé normális programkínálatot alakítottak ki, tehát ebben a tekintetben szerintem elérték azt amit el lehetett. Az új konzollal ezért mozdulhattak el az erősebb hardware irányába, hiába jelennek meg az új generációs konzolok, most azért nem lesz akkora a szakadék. Jó ideig multicímek is elképzelhetőek, lehet hogy nintendonál úgy kalkuláltak az x360 és ps3 még támogatva lesz 2-3 évig és még az új generációs első 1-2 évnyi konzolcímei is elfutnak a wii u-n, szerintem meg is oldható lenne, csak azzal nem kalkuláltak hogy ejtik a gépet a fejlesztők. Sokkal komolyabb nyitócímek is kellettek volna hogy a gép gyorsan terjedjen, a wii-nél az volt a zseniális hogy ezt a feladatkört az alapprogram már önmagában ellátta.

Új hozzászólás Aktív témák