Hirdetés

2018. szeptember 19., szerda

(#1) Duracellm...

Duracellm...
(PH! kedvence)

Hidegsz@r™

(#2) PrinceHerceg

PrinceHerceg
(őstag)

Kíváncsi vagyok melyik mozi lépi meg először egy ilyen beszerzését! :))

[ Szerkesztve ]

♪ ♫ X-Fi + D.A.C ♪ < d[(^ ˛ *)]b > ♪ Xtreme Fidelity ♫ ♪

(#3) Duracellm... válasza PrinceHerceg (#2) üzenetére

Duracellm...
(PH! kedvence)

Itt van pár kép, hogy hogyan is nézett ki ez az esemény:[link]

Érdemes összehasonlítani a cikkben lévő képpel.

Szerintem nincs az a mozi ami ezért pénzt adna, bármilyen tanúsítványt kapna rá, és az a néző, aki ezt 5 percnél tovább élvezné.

[ Szerkesztve ]

(#4) tng

tng
(kvázi-tag)

Szerintem a mozi halála lesz ha ott is nagy kijelzők lesznek. Pont a vetített kép a lényeg.

Mert csak.

(#5) Korbel78 válasza tng (#4) üzenetére

Korbel78
(fanatikus tag)

+1 :K

"Van olyan döntés, aminek az ára örökké tart." (Janne Teller)

(#6) syn7h37ic válasza PrinceHerceg (#2) üzenetére

syn7h37ic
(PH! nagyúr)

11m átló. Pont erre gondoltam én is, hogy ideális mozivászon. Végre nem egy sötét vetített vackot kell nézni.

(#7) laposonly11 válasza tng (#4) üzenetére

laposonly11
(senior tag)

Meg a popcon meg a Cola, meg az hogy 120 emberke röhög, röfög hullámban egy poénon egyszerre. :DDD
Új képernyő jöhet, max. bekapcsolják a Cinema módot, amitől kissé sárgás-barnás lesz a kép ami a vászon illúzióját hozza.

[ Szerkesztve ]

???

(#8) Ideg

Ideg
(fanatikus tag)

"...hogy a csatorna stúdiójában egy ilyen kijelzőt elhelyeznek majd el a háttérben."

Hogy mi? :DDD

Szabad ember szabad országban azt csinál, amit szabad! | R* GTA 5 -> limparka | B.net -> Idegroncs#2127 | Samsung Galaxy S7 Edge

(#9) Ispy válasza Duracellm... (#3) üzenetére

Ispy
(PH! kedvence)

Uhh, azok a seggek. :DDD Ezek után kit érdekel a tévé?

"Semmi sem tesz boldogabbá, mint az, ha az egész napom a számítógépem egy olyan feladat automatikus elvégzésének programozásával tölthetem, amit amúgy kézzel 10 másodperc alatt megcsinálhatnék."

(#10) haxiboy válasza tng (#4) üzenetére

haxiboy
(PH! addikt)

Azért a mostani vetített képek minősége vs a szalagok...szerintem a régi vetítőgépek jobbak voltak. Hasonló minőség talán csak a Cinema Pinkben van, a City-ben biztos nincs, főleg hogy legutóbb mikor voltam épp felújították a mozit és olyan homályos sz@r kép volt amilyet még soha nem láttam moziban.

[ Szerkesztve ]

BTC : 1HaxiBoy43dEBpk9amznGuFs8h2YjYH4F7

(#11) elefant válasza Ideg (#8) üzenetére

elefant
(HÁZIGAZDA)

hát amikor a stúdiót kapcsolják, akkor egy ilyen kijelzőn fogják a szakértők elemezgetni a visszajátszást (gondolom).
Állnak előtte, és mutogatnak stb.

(#12) DithenS válasza elefant (#11) üzenetére

DithenS
(senior tag)

De a megfogalmazás furcsa. Elhelyeznek majd el a háttétben?

(#13) Imi1981 válasza Duracellm... (#3) üzenetére

Imi1981
(PH! addikt)

Mi a probléma vele? Ez egy fénykép élőben megint más és biztos vagyok benne hogy brutál jó a képminőség.

(#14) tng válasza haxiboy (#10) üzenetére

tng
(kvázi-tag)

Persze, van ahol csapnivaló a minőség. De ha azt veszed akkor elmész nézni egy rohadt nagy tv-t? Mert ez gyakorlatilag az. Barney tv-je :D Amúgymeg itthon erre úgysem fog költeni pár mozinál több, de azok is csak sok sok év múlva.

Mert csak.

(#15) -=RelakS=- válasza Duracellm... (#3) üzenetére

-=RelakS=-
(PH! addikt)

Egy moziba a 4K is elég. Így is keresni kell azokat az UHD BD filmeket, amik nem 2K-ból vannak felskálázva :S

A felhasználói felület olyan, mint egy vicc. Ha el kell magyarázni, akkor rossz!

(#16) Astroboy válasza Ispy (#9) üzenetére

Astroboy
(fanatikus tag)

Minden segg pixel mögé LED-et? :DDD

"Nincs is jobb kutyaeledel Pedigree Pálnál" - idézet: özv.Pedigree Pálné

(#17) TBMC

TBMC
(PH! addikt)
LOGOUT blog

ilyen kijelzőt elhelyeznek majd el a háttérben :U

markbellus.hu  2018 15" CTO MacBook Pro (i9,32gb,560X,512) , iPhone X, LG OLED55B7V | Xbox ONE GT: marko eg

(#18) mzso válasza PrinceHerceg (#2) üzenetére

mzso
(PH! addikt)

A miskolci Cinema City.

(#19) mzso válasza tng (#4) üzenetére

mzso
(PH! addikt)

Miért? Mert konstans gyengébb a minősége? Vagy láthatod a szálló port a fényében? Vagy mert valaki beletakarhat a képbe a hátsó sorból?

(#20) mzso válasza Duracellm... (#3) üzenetére

mzso
(PH! addikt)

"Szerintem nincs az a mozi ami ezért pénzt adna, bármilyen tanúsítványt kapna rá, és az a néző, aki ezt 5 percnél tovább élvezné."

Miért is? Ah hogy milyen tartalmat nyomattak rajta, meg mi köze bármihez is?

(#21) mzso válasza tng (#14) üzenetére

mzso
(PH! addikt)

És?
A moziba a filmek miatt mész leginkább. (bár valaki lehet, hogy a csámcsogás, pofázás, meg a röhögés miatt megy)

Egy jobb minőségű kép csak javíthat a dolgon. Otthon meg kevesen engedhetik meg maguknak, hogy 3 méterről 100 colos kijelzőt nézzenek, hogy hasonló legyen az élmény.

(#22) LosBlancosrm válasza mzso (#21) üzenetére

LosBlancosrm
(őstag)

Eléggé el vagy tévedve a mozit illetően.

(#23) Joshi válasza LosBlancosrm (#22) üzenetére

Joshi
(PH! félisten)

Ezek szerint te is. ;]

(#24) syn7h37ic válasza LosBlancosrm (#22) üzenetére

syn7h37ic
(PH! nagyúr)

Miért? A mostani mozik szinte mindegyike tolja a képedbe a fos 3D-t. Nem elég, hogy hulladék a szemüveg, amit adnak, de még sötétít is egy hatalmasat, nem beszélve az állandó szellemképesedésről. Ezzel a kijelzővel végre el lehet érni azt, amit elvárható lenne már nagyon régóta egy mozitól, megfelelő fényerő, megfelelő dinamikatartomány.

(#25) Cooley18 válasza Duracellm... (#3) üzenetére

Cooley18
(fanatikus tag)

1: Nehogy már egy olyan képet vegyél alapul, amiről azt se tudjuk, hogy milyen géppel vagy milyen egyéb körülmények között készült...

2: Ez csak egy techdemo, nem fogyasztói termék...

Azt se tudod, miről beszélsz.

[ Szerkesztve ]

(#26) tecsu válasza Cooley18 (#25) üzenetére

tecsu
(PH! addikt)

Ráadásul a kijelzőt is lefotózták és konvertálták jpg-re, biztosan más úton, ahogy a cikk képeit.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#27) Interceptor válasza laposonly11 (#7) üzenetére

Interceptor
(PH! addikt)

Na én pont ezt utálom, mikor beleröhögnek/röfögnek a filmbe, meg mellettem csámcsognak a bűzös pattogatott kukoricával. :DDD Mondjuk nem is tudom mikor voltam utoljára moziba, talán az üvegtigris 3-at láttam utoljára, de olyan fényes volt a kép rossz volt nézni, szerintem még vibrált is valahogy :D

[ Szerkesztve ]

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#28) Tidus válasza Duracellm... (#3) üzenetére

Tidus
(PH! addikt)

Azt élőben kell nézni, nerm 8K-ban.

HEDT i9, maximum edition...

(#29) -=RelakS=- válasza Tidus (#28) üzenetére

-=RelakS=-
(PH! addikt)

vagy inkább 8 'K'-val :D

A felhasználói felület olyan, mint egy vicc. Ha el kell magyarázni, akkor rossz!

(#30) Dyingsoul válasza Duracellm... (#3) üzenetére

Dyingsoul
(PH! addikt)

Tehát most hasonlítsunk össze egy tv-ről készült 300 kb-os képet amit már többszörösen szerkesztettek a rendezvényről készült magasabb felbontású profi képekkel? Ennek mi értelme? :F

YT: youtube.com/dyingsoulgaming --- Facebook: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream csatorna: http://twitch.tv/dyingsoul -- Honlap: http://diablo3.hu/

(#31) haxiboy válasza Dyingsoul (#30) üzenetére

haxiboy
(PH! addikt)

Nyilván semmi. De valamin vitatkozni kell :D

BTC : 1HaxiBoy43dEBpk9amznGuFs8h2YjYH4F7

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.