Hirdetés

  • Lenovo Essential Wireless Combo

    lo Lehet-e egy billentyűzet karcsú, elegáns és különleges? A Lenovo bebizonyította, hogy igen, de bosszantó is :)

  • Mégis megjelenik Switch-re a Deliver Us the Moon

    gp Közel négy évvel a hibrid konzolora szánt változat elkaszálása után a készítők úgy döntöttek, hogy mégis megjelenik a Switch verzió.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Meridian

    senior tag

    válasz dugo_ #36 üzenetére

    hehe... de nyilván szervízben van rendes kondi kisütő eszköz, vagy műszer. Azzal előbb kisütik a kondikat, aztán buherálják. De otthon egy átlag usernek biztos nincs ilyenje.

    De úgy emlékszem egy hobbi műszerész haverom mondta, hogy ez egy járható út, amit írtam... és hát ezt találtam a LOGOUT-ban is...

    [link]

    Amúgy úgy tudom, mivel ez nem ipari méretű tápok (mondjuk, oké, egy 2000W-os táp az már elég nagy...) a benne lévő töltés csak megbasz (megrándulsz, és kellemetlen érzést okoz), mint te a napfényen a fényes szőrű macskát megsimogatva, de bajt nem fog okozni - de ezt sem próbáltam még... kábé úgy mint amikor az óvatlan telefonszerelő "letesteli" a 48V-os utcai telefonkábelt (nálunk leugrott az létráról :P fájdalmában) vagy a kábelTV-s koaxot (azt sem érdemes fogdosni, elég rendesen "rugdos"... és az folyamatosan rúg; ezt viszont megtapasztaltam már én is, hiába no, több km-es hosszú vezeték is fel tud halmozni nem kevés töltést).

    Nyilván annak aki peacemakeres, annak ez erősen nem javallott esemény... :)

Új hozzászólás Aktív témák