Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz vicze #16 üzenetére

    Én megértem, ha unod az életed, de attól még ez egy cikk, és megértem, hogy a vélemény olyan, mint a segglyuk, azaz mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra, de eddig 1-2 értelmes beszélgetőpartnerrel tudtam már pár mondatot váltani a dologról és sikeresen abszolválta mindannyiónk azt, amit úgy hívunk, hogy kommunikáció, kérlek próbálj meg Te is eképpen viselkedni, vagy ne szólj hozzá, mert érdemben hozzá nem adtál a beszélgetéshez, csak az életemből vettél el néhány pillanatot, míg ezt megírtam - kár értük.

    A Teslában meg nem az a lényeg, hogy életképes-e vagy sem, vagy luxus (ami egyébként ahogy terjed el, csorog le alsóbb szintekre, csak a Tesla még nem tart ott), hanem pontosan amit írsz, a percepció, azaz az emberekben (és nem csak a kisegerekben) kialakult kép, és megítélés, azaz egy mocsok jó trigger volt arra, hogy a dízelbalhé után a VW és az összes többi elkezdjen izomból plugin villanyosokat tervezni. Tehát gyönyörű folyamatot indukált, ami lehet most ezer sebből vérzik még, de elkezdett egy igényt generálni olyan soha nem látott mértékben, amire kénytelen voltak a nagyok reagálni és lépni. Magyarul, történt valami, különben 10-20 év múlva jött volna el mindez, nem ma. És még sehol sem tartunk fejlettségben, tény, naés. Nem arról van szó, hogy megalkotta a Tesla a tökéletest, hanem pontosan arról, hogy az első lépést megtette és kiugrasztott nem egy nyulat a bokorból.

    [ Szerkesztve ]

    Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

Új hozzászólás Aktív témák