H​ir​deté​s​

2018. május 22., kedd

(#1) capulet75

capulet75
(PH! addikt)

Csak azt kivánom hogy hozza a III. hangulatát és játszhatóságát. :K

Legiones Astartes

(#2) elithun

elithun
(őstag)

Az egész videó alatt ez járt a fejemben: Warcraft 3.
Az első részeket sem a történetük miatt szerettem, remélem a játékmenet visszahozza a régi idők hangulatát.

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#3) Keldor papa

Keldor papa
(Jómunkásember)

Hangulata biztos nem lesz olyan, mint a III-nak annó. Teljesen máshogy néz ki, nálam elég, ha a V hangulatát hozza, akkor már rendelem is.

"THEY TOOK ER JOBS!"

(#4) frame>24

frame>24
(őstag)

Közben magyaráz a fószer, az a neve az orc war chief-nek, hogy: (aszondja) Sandor. (így ejti: szandor, meg szendör)

Sándor, b*szod! LoL

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#5) DeltaPower válasza frame>24 (#4) üzenetére

DeltaPower
(őstag)

így van. Sanyi, az ork :DDD

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#6) Fadam

Fadam
(lelkes újonc)

Ha hozza az V szintjét akkor már jó lesz. Már várom.

(#7) Morden24 válasza elithun (#2) üzenetére

Morden24
(PH! félisten)

Nem te vagy az egyetlen, csak mondjuk ez szerintem hátrányos.
Majd meglátjuk, milyen lesz maga a játék, de ez számomra erőteljesen a Heroes V sémáját követi, ami meg kb. úgy hasonul a Heroes III-hoz, mint Civ4 az 5-höz :(

Sectumsempra - For Enemies

(#8) .bableWes válasza elithun (#2) üzenetére

.bableWes
(őstag)

én is nagyon. a III az etalon

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#9) nghost válasza elithun (#2) üzenetére

nghost
(kvázi-tag)

dettó. mér kell úgy kinéznie mindenhol az orknak?
a játékmenet már agyon van verve a négyzetekkel felosztott csatatérrel.. a jó kis hatszögek mér' nem jók? :W

The only man who gets his work done by Friday is Robinson Crusoe..

(#10) Morden24 válasza nghost (#9) üzenetére

Morden24
(PH! félisten)

dettó. mér kell úgy kinéznie mindenhol az orknak?

Ez a baj, amikor valami egy idő után túlzottan beszivárog a köztudatba, és kvázi-sztenderddé válik. Más vizekre evezve pl. a tolkieni fantasy-kép is ilyen/volt.
Más kérdés, hogy a Blizzard-féle (vagyis inkább Warcraft-féle) fantasy-kép számomra taszító, éppen ezért nem rajongok túlzottan az ilyen fajta dizájnért.

Egyébként a hatszögekből álló játéktér hat irányba való lépést tesz lehetővé, a négyzetekből felépülő meg nyolcba. Ez nem feltétlenül baj.

Sectumsempra - For Enemies

(#11) elithun válasza Morden24 (#7) üzenetére

elithun
(őstag)

Én is hátrányként írtam, csak nem jeleztem.
Már annak az orknak a neve is, Krall, nagyon hasonlít a Warcraft 3-as Thrall-ra.
Azért remélem jó lesz.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#12) .bableWes válasza nghost (#9) üzenetére

.bableWes
(őstag)

mert ez kell a népnek sajnos :F

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#13) Dreimus

Dreimus
(fanatikus tag)

Aki a következő lévő linken lévőket még nem látta azoknak illetve akiknek kéne pár kérdésre a válasz az olvassa el az 5.hsz-t
[Heroes 6 képek és infók]

(#14) Healbacsi válasza Morden24 (#10) üzenetére

Healbacsi
(őstag)

Majd a nagyobb asztali rpg jatekosok kijavitanak, de a mostani szamitogepes jatekok orkjai 2 agbol eredeztethetoek. Az egyik a tolkien fele regen elfek voltak, de a gonosz erok korrumpaltak oket, illetve az eszaki mithologia, amelyekbol fenyozold orkbelat csinalt blizz apank, illetve az ad&d varacskosdisznokepu agyaras primitiv orkjai is ide tartoznak.
Ha valaki nem olvas regenyeket, akkor maradnak azok a mediak amikkel egyebbkent is foglalkozunk azaz a jatekok. Blizzardnal az orkok zoldek malackepuek, Warhammerben szinten ilyenek, van meg jo par jatek ahol erre a kepre hajaznak.
Ennek okan (ha valaki nem olvas regenyeket) az ork szo hallatan egy disznokepu esetenkent zoldes szinu robosztus leny jut az eszebe. Ha nem ilyen orkot alkalmaznanak, tuti az lenne a velemeny, hogy mi ez a fos, ezek nem orkok...

(#15) brownus

brownus
(PH! kedvence)

mikorra várható a megjelenés?

(#16) oxox válasza brownus (#15) üzenetére

oxox
(PH! addikt)

ez engem is erdekelne... :)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525

(#17) xystus válasza oxox (#16) üzenetére

xystus
(újonc)

Október 13.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.