Hirdetés

Aktív témák

  • Keem1

    addikt

    Ez szép írás volt, Parci.
    De tudjátok, mi a gáz? Az, hogy csak a PH oldalain engedélyeztem a reklámokat. Mindenhol máshol überbrutál tolakodóak. Nyit egy új ablakot és úgy mozog, hogy a szemed kifordul, szöveg elé mászik, elsötétül a tartalom, erőforrászabáló, flash, és sorolhatnám. Ez a baj. Nem lenne adblocker, ha a hirdetések az oldal tartalmával azonos módon jelennének meg, esetleg egy guszta háttérkép is belefér, és esetleg egy kiemelés lenne a fejlécében, hogy "reklám". Kicsit máshogy állna a mezei felhasználó is a hirdetésekhez. De nem, ez egy öngerjesztő folyamat, mert egyre agresszívebb a hirdetés, mindenki blokkolja ezért, de elmarad a bevétel, így még agresszívebbé válnak a reklámok. A csaló, a felhasználó jóhiszeműségét kihasználó spam-ekről meg ne is beszéljünk.
    Tudom, Parci, ezt nem ti kezdtétek el, és rátok a fentiek nem is igazak, de sajnos rajtatok ugyanúgy csattan az ostor vége, még csak azt se tudom mondani, hogy képesek vagytok megváltani a világot. De tényleg szinte csak a PH lapcsalád oldalait engedtem át az ABP-n. Szomorú...

Aktív témák