Hirdetés

2017. október 19., csütörtök

(#1) sanzi89

sanzi89
(PH! addikt)

"... a jelentkezés napjáig 4 millió dollárnál (~1 000 000 000 forint) kevesebb tőkével..."

Pedig majdnem megvolt... :(

;]

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#2) Lifer092

Lifer092
(tag)

Bááásssz'............. 10 forint híján erről is lecsúsztam. :( :( Pedig már szinte teljesen kész van az AI temető gondnok. :(

|| Powered By ///M. ||

(#3) Jim Tonic

Jim Tonic
(PH! nagyúr)

Komolytalan.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive. - Keresek Alphacool 360/30-as radiátort.

(#4) EmberXY

EmberXY
(őstag)

Ha "globál", akkor miért csak ez a három régió jászik? Sőt, gyakorlatilag másfél kontinens és egy ország, hogy egyenlők legyenek az esélyek... :F

Up the Irons!

(#5) Lacok válasza EmberXY (#4) üzenetére

Lacok
(őstag)

Mert vannak az egyenlők és az egyenlőbbek. ;]

(#6) sutszi válasza sanzi89 (#1) üzenetére

sutszi
(PH! addikt)

Biztos jól értetted? 4 millió dollárnál kevesebb tőkével...

"Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#7) EmberXY válasza Lacok (#5) üzenetére

EmberXY
(őstag)

Erre nem is gondoltam volna. ;]

A másik, amit nem értek, hogy én mindig azt hittem, hogy az AI területén valamelyik "nagy" cég fogja a legnagyobb előrelépést produkálni, és nem startupoktól várják a csodát, kb oda jut ez is mint az űrkutatás.

Up the Irons!

(#8) etejedu válasza EmberXY (#7) üzenetére

etejedu
(őstag)

En mar neki is lattam a boltba helyettem futkoso huto terveinek! :))

(#9) EmberXY válasza etejedu (#8) üzenetére

EmberXY
(őstag)

Én már a nyerő pályázatot is beadtam, hiszen én magam vagyok a mesterséges intelligencia... Ha anyámék nem csináltak volna meg, akkor nem lennék, vagyis mesterségesen alkottak. ;]

Up the Irons!

(#10) Gave

Gave
(őstag)

Tudom, hogy kísérleti technológia, de az IBM oldalán a pizza rendelő chatbot, egy elég komoly visszalépés, mind a telefonos mind a küldj el egy űrlapot online rendeléshez képest :)

A legalapvetőbb problémát úgy tűnik az jelenti, hogy ledefiniálják "mi az intelligencia", vagy éppenséggel mi nem az. A lényeg, hogy már vannak implementációk, kód példák, stb.

Amúgy a "jutalmazással" és a mögötte lévő szándékokkal is komoly gond van, és a versenyeztetés is teljesen bénaság, tényleg csak akkor lehet érdemes jelentkezni, ha valakinek van prototípusa amihez nagy piaci reményt fűz, és befektető kell, hogy indulhasson a sokszorosítási/felskálázás.

(#11) Tin válasza Gave (#10) üzenetére

Tin
(PH! addikt)

egyszerűsítési képesség.

(#12) Jim Tonic válasza sutszi (#6) üzenetére

Jim Tonic
(PH! nagyúr)

Poén. Tudod....

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive. - Keresek Alphacool 360/30-as radiátort.

(#13) merkucyo válasza Jim Tonic (#3) üzenetére

merkucyo
(fanatikus tag)

+1

3,5 milló $, mint kockázati tőke a mai világban nevetséges ...

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#14) b.

b.
(PH! addikt)

Remélem hamar kész lesz valami értelmes humanprojekt, asszonyt akarom updatelni :DDD
Ezzel nevezhetek a 4. helyre ?

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso)

(#15) SunMount3r

SunMount3r
(PH! addikt)

Én már rákötöttem egy Pi Zero-t egy méretes krumplira és egy kis diódát is szúrtam bele.. :D :U Néha már világít, de megszólalni még nem szólalt meg. Ha megtörténik egyből írok a Microsoft-nak és jöhet a sorozatgyártás... :D

Na, mit tanultunk ma?! Első észrevételem: A téli-fagyin nincsen gombóc!... A második: Viszont, ennek megvan az az előnye, hogy így össze lehet tapasztani kettőt anélkül, hogy összenyomnánk a gombócokat!... Igaz, vagy nem igaz?!

(#16) cinemazealot válasza SunMount3r (#15) üzenetére

cinemazealot
(őstag)
LOGOUT blog

(#17) SunMount3r válasza cinemazealot (#16) üzenetére

SunMount3r
(PH! addikt)

GLaDOS adta az ötletet :) , de ez teljesen autentikus, igazi krumpliból, külső áramforrás nélkül... (Legalábbis "elméletben" :D ...)

Na, mit tanultunk ma?! Első észrevételem: A téli-fagyin nincsen gombóc!... A második: Viszont, ennek megvan az az előnye, hogy így össze lehet tapasztani kettőt anélkül, hogy összenyomnánk a gombócokat!... Igaz, vagy nem igaz?!

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.