Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adamka16

    őstag

    Srácok, nagyon jó kis teszt lett, reméltem a végére az alma győz ,de így is lett. Nekem még a régi, 2-es van használatba, de gondolkodom rajt eladjam-e vagy sem, igazából baromira sajnálnám mert így x évesen is működik, teszi a dolgát rendesen ahogy kell.
    Másik fele a dolognak, hogy amennyivel drágább, később majd eladáskor ez a "drágább" jótékonyan hat, hogy mennyiért tudja eladni az ember, míg pl egy droidos tablet nem akarok hazudni de biztos jóval kevésbé értéktartó. A tesztben még talán erre kitértem volna, hogy x idő múlva mennyit fog érni az adott készülék (esetleg az előző verziókból kiindulva), plusz ott a támogatottság kérdése is, ami szerintem ismét az alma felé húzhat.

    Az elmúlt 2-3 hétben, 2 sony xperia tulaj keresett meg, hogy frissítés után egyszerűen használhatatlan lett a telefon, de ugyan ez fent áll droidos tabletnél is. (fagy, lassú, play nem működik egyáltalán).
    Erre kitűnő példa, 2009-es 3GS-em amit nemrégen elajándékoztam, mert sajnáltam eladni vagy megválni tőle, de egyszerűen teszi a dolgát, jóval újabb (ios 6-al) rendszerrel, minden gond nélkül.

    Sokan mondják, mondhatják rám, hogy mert én mindig csak az 'almát hájpolom', de hosszútávon sok bosszúságtól megkímélt, megkímél jelenleg is.

    IOS jó rendszer, stabil és megbízható, meg kell szokni... De az androidot nem kell? Vagy Windows-t linux vagy mac után? dehogy is nem...

Új hozzászólás Aktív témák