Hirdetés

2019. augusztus 21., szerda

(#1) MSI.Navi

MSI.Navi
(tag)

Szuper lehet az Intel IGP -n játszani.

(#2) Silεncε

Silεncε
(őstag)

Valaki tolja már be neki a Ray Tracinget, kíváncsi lennék a végeredményre... :DD

(#3) MSI.Navi válasza Silεncε (#2) üzenetére

MSI.Navi
(tag)

-1 FPS/SEC.

(#4) cyberwarfare

cyberwarfare
(őstag)

Ezt most mi a fasz? Valaki IGP-vel tolja a BFV-t?

Revolut, a biztonságos online vásárlásért: https://tinyurl.com/y4lj99cf

(#5) mcmike válasza Silεncε (#2) üzenetére

mcmike
(őstag)

Diafilm vetítés... :DDD

Érzésre ezt mondanám: 1 képkocka / 30 másodperc

@cyberwarfare: tudod van ilyen betegség: önsanyargatók... :))

[ Szerkesztve ]

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#6) Silεncε válasza cyberwarfare (#4) üzenetére

Silεncε
(őstag)

Egy 1050-el minimum grafon játszok 1080p-ben (és még így is vannak pályák, ahol nincs meg a stabil 60Fps), akkor vajon szerencsétlen IGP mit művelhet? Ez inkább csak azért kell az intelnek, hogy elmondhassák, ők is csinálnak gaming drivereket...

(#7) M107

M107
(addikt)

:R

Megy rajta de ez már az a kategória amit nem kívánok senkinek :)

[link]

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! ( (PH! addikt) YEAH vissza az őstag címet :) )

(#8) MSI.Navi válasza Silεncε (#6) üzenetére

MSI.Navi
(tag)

Mondjuk egy AMD IGP single playerben minimum beállításon még lehet hogy elboldogul vele de ebben a játékban pont a grafika a lényeg.

(#9) RudY válasza M107 (#7) üzenetére

RudY
(őstag)

Na jó, de ez még nem új driver volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10) Jesus_Shaves

Jesus_Shaves
(tag)

Gondolom az Intel így képzeli a körökre osztott fps-t :DD

(#11) Aventador91 válasza M107 (#7) üzenetére

Aventador91
(őstag)

anno így toltam a bf3at egy core 2 duoval, és egy hd 4850-el és még élveztem is a játékot :DDD

(#12) Cyberboy42 válasza M107 (#7) üzenetére

Cyberboy42
(aktív tag)

na igen, de ez egy ilyen 8250U. 25 wattos, a max turbo meg 3,4ghz. az igp meg a 620-as. de vajon milyen lehet a 630-as ipg, és valami asztali i5 proci? :) meg ugye ez az új driver is vele együtt. lehet kisajtolna 30-40 fps-t is :)
Jah, még hozzátenném, nekem van itt egy 8350K és egy radeon 380 vga 2GB vrammal...
Érdekes hogy a BF1, persze minumum grafikán, de belefér a 2 gigába, és így olyan 80-100 fps körül szalad. A BF5-nek meg már annyira kevés a 2 giga vram ,hogy folyamat töltöget, és akad. teljesen játszhatatlan... talán az igp-vel jobban menne? :F ;]

[ Szerkesztve ]

...A teknős ezután pszichoanalitikusként kezeli az identitászavaros krokodilt...

(#13) haxiboy

haxiboy
(addikt)

Azt viszont lassan 3-4 hónapja nem tudták megoldani hogy a dell kijelzők ne 6bites üzemmódban működjenek....

Csatlakozz az EVE Online közösséghez : http://bit.ly/JoinEVEOnline

(#14) fanti válasza Silεncε (#2) üzenetére

fanti
(őstag)

1FPDAY

Eladóak az originál gyári hűtőim (Ryzen 2700, és Ryzen 3700X), priviben érdeklődj.

(#15) zzola válasza MSI.Navi (#3) üzenetére

zzola
(félisten)

:DDD

Muhahahahahaha is back! Coming soon...

(#16) latis88

latis88
(csendes tag)

Ezt miért is kellett? Lehet én tudom rosszul de az integrált inteles vga nem igazán birkózik meg vele 😆

Ha adnak, fogadd el, ha ütnek, szaladj el!

(#17) satz18

satz18
(őstag)

Itt is sokat javult az fps szám a korábbi driverhez képest ray tracing bekapcsolása esetén? Ja.... Nem ide.

Asus GL502VS, Lenovo x60, LG G4, PS 3

(#18) r92king válasza Aventador91 (#11) üzenetére

r92king
(tag)

Én is C2D-val meg gtx260-nal toltam, viszont elég szépen ment 1280*1024, amit lehetet maxon 40-50 fps megvolt azé' :DDD

À tout le monde, à tous mes amis, je vous aime, je dois partir

(#19) Clorf válasza M107 (#7) üzenetére

Clorf
(tag)

Kár hogy a videót készítő illető nem tud arról, hogy ha az energiagazdálkodási lehetőségekben 99% ra beállítod a CPU max teljesítményét, akkor a turbo boost nem fog menni a CPU-n, viszont az IGP-n igen.

"The Morru'Khan is not satisfied with your peformance"

(#21) snecy20

snecy20
(veterán)

Már 720p-ben, mindent minimumra levéve sem kapnánk sajnos játszható sebességet.

(#22) Dr. Akula válasza snecy20 (#21) üzenetére

Dr. Akula
(nagyúr)

A GTA5 720p-ben, minimumon folyamatos képet ad Intellel is.

// Amúgy ez a driver csak béta.

Xbox One X - PS4 - Dell 5491 - i9-9900K, G.Skill Trident Z 32GB 3200/CL14, MSI 2080Ti Lightning Z, ASUS Maximus XI Extreme, Samsung 970Pro 1TB, Corsair K95 RGB Platinum, Logitech GPro, Benq PD3200U, Phanteks Enthoo Elite

(#23) snecy20 válasza Dr. Akula (#22) üzenetére

snecy20
(veterán)

Igen, azt jól viszi, pl. a Dirt Rally még 1080p-n is teljesen korrektül fut, de a 2015 utáni gépigényesebb játékokban egyszerűen esélytelen az Intel IGP szereplése. Javarészt ilyen szintű az élmény: Assassin's Creed Odyssey on Intel HD 630

(#24) Dr. Akula válasza snecy20 (#23) üzenetére

Dr. Akula
(nagyúr)

Hát a raytracinget valszeg nem kell nagyon erőltetni rajta, ez tény. :D

Xbox One X - PS4 - Dell 5491 - i9-9900K, G.Skill Trident Z 32GB 3200/CL14, MSI 2080Ti Lightning Z, ASUS Maximus XI Extreme, Samsung 970Pro 1TB, Corsair K95 RGB Platinum, Logitech GPro, Benq PD3200U, Phanteks Enthoo Elite

(#25) Tidus válasza RudY (#9) üzenetére

Tidus
(őstag)

Akkor az új driveren valszeg hasít.

(#26) t72killer

t72killer
(félisten)
LOGOUT blog (1)

Möhh :DDD, ma reggel felkelvén éreztem, hogy nem kerek a világ, és nagyon hiányzik belőle valami, délutánra minden megvilágosodott:)).

"A win98 biztonságos, ui már vírust sem írnak rá 10 éve."

(#27) Sanya válasza MSI.Navi (#3) üzenetére

Sanya
(veterán)

Frame/sec/sec?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#28) t72killer válasza Sanya (#27) üzenetére

t72killer
(félisten)
LOGOUT blog (1)

0.1/ha/ha:))

"A win98 biztonságos, ui már vírust sem írnak rá 10 éve."

(#29) kenwood

kenwood
(addikt)
LOGOUT blog

[link]
nem biztos, hogy meger igy 35 eurot a jatek,de teny, hogy erosebb procival tobb,mint 90%-ban kettessel kezdodik az fps,es kozel 24 fps az atlag.

egy notebookon u-s procival azert durva lehet.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kerdesekre privatban nem valaszolok. A forumon sem, mert semmihez nem ertek.

(#30) GodGamer5 válasza MSI.Navi (#1) üzenetére

GodGamer5
(őstag)

"Mehet a Battlefield V az új Intel driverrel" - Mehet 10fps-el, HD-ben, low-on... ;]

[ Szerkesztve ]

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#31) Lacika112 válasza M107 (#7) üzenetére

Lacika112
(tag)

Én optimistán nézem :)

HA mindent lebutítasz a végtelenségig, nem mozogsz, nem lősz és a környezet sem változik már stabil 20 fps is megvan :C

Ráadásul duplán pipa lehetsz arra aki eléd ugrik és leszed, egyszer ugye lelőtt, másodszor meg rohadjon meg mert a mozgása miatt már csak 12 fps ed volt és csak ezért tudott lelőni a "noob" :C

ha meghúzom a kocsidat az oc-nek számít?

(#32) noPublicFG

noPublicFG
(senior tag)

Elég negatívak vagytok, szerintem 4k 60fps ! :))

plus ça change, plus c'est la même chose

(#33) MongolZ válasza Lacika112 (#31) üzenetére

MongolZ
(addikt)

Engem nosztalgikus hangulatba hozott, régi szép idők, amikor a CS ment vagy 20 fpssel, meg 120-as pinggel... Micsoda boldog idők voltak :)

(#34) Bleccs válasza Silεncε (#6) üzenetére

Bleccs
(csendes újonc)

Rendben, jelen esetben tényleg csak emiatt adhatták ki. Viszont 2020-ban (amikor elvileg megérkeznek a diszkrét kártyák) már lehet értelme, kérdés mennyire lesz használható azokkal a kártyákkal ez a javítás.

(#35) Silεncε válasza Bleccs (#34) üzenetére

Silεncε
(őstag)

Egyrészt 2020-ban mára kutyát se fogja érdekelni a BFV (mint most a BF1), másrészt az új kártyáknak mivel totál más architektúrája lesz, ezért ahhoz új driverek kellenek, amikkel nyilván nem lesz kompatibilis ez a javítás

(#36) Apollyon

Apollyon
(Korrektor)

Azért elképesztő, hogy az intel sorozatosan hajlamos pénzt elkölteni, meg erőforrásokat feláldozni arra, hogy az IGP-jükön játszhatatlan játékok továbbra is ugyanúgy játszhatatlanok maradjanak.

Kinek jó ez, kinek van haszna belőle?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#37) snecy20 válasza Apollyon (#36) üzenetére

snecy20
(veterán)

Nem tudom, de ezt a vonalat a jelenlegi IGP-jeiken el kéne engedniük. Fejlett IGP-k ezek egyébként a Skylake óta, multimédiára használva észre sem vettem a különbséget egy dedikált VGA-hoz képest, de hogy arra gyúrni és erőforrást pazarolni, hogy egy játék 9 FPS-en játszhatatlan, vagy kis driveres csiszolás után 11 FPS-en legyen játszhatatlan, az tényleg nonszensz, és ők sem hihetik komolyan.

(#38) Apollyon válasza snecy20 (#37) üzenetére

Apollyon
(Korrektor)

Egyedül azt tudom elképzelni, hogy ennek valami marketing értéke van, ellenben valós haszna nincs, sőt, egyenesen belehazudnak az emberek arcába.
Már nem egyszer láttam olyan topikot a steam fórumon, hogy panaszkodott adott user, hogy nem fut neki rendesen a játék (nem battlefield hanem más játékok), szaggat neki mint állat, mi van a játékkal?
Kérdezik milyen gépe van, milyen videokártyával, válasz: ilyen olyan intel CPU, a videokártya HD530...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.