Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    Nyilván megy a szokásos fika áradat, de ugye abba azért senki bele sem mert gondolni, hogy ez a nagyvállalati ügyfeleket érinti elsősorban, mert valamelyikőtök magyarázza már el nekem tudatlannak, hogy mi a töknek bárkinek otthonra a vPro, ez lenne az egyik kérdésem, a másik pedig, hogy az esetleg eszébe nem jutott senkinek (nyilván nem mert túl triviális), hogy a nem lopott, csak 2 ezer Ftért megvett licence kulcsok, ha mer én legálisan használom a gépemet, mert nem letöltöttem a windóóóózt hanem fizettem érte a ki tudja kinek és miért és hol (Ki tudja, lehet hogy az illető letöltötte, és eladta 5 $-ért) de ugye az ingyen vacsora jó kádár rendszerbeli népszokás volt, ami még ma is velünk van, mert 1000 éve a világ csakrája, illetve ki tudja miért, mert hát igazából ingyen vacsora nincs.
    Szóval azért ezekbe a torrent webáruházból vásárolt Windowsokban ki tudja mi és hogyan kerülne bele...
    Pont ezért írtam amit írtam, hogy ez nem otthoni usereket fogja megvédeni, mert otthonra minek a vPro? Másrészt egy nagyvállalat miért használni illegális bármit, ebben az esetben hatásos lehet. Arról nem hallottunk hogy bármelyik más gyártónál ez problémát jelent-e de feltételezzük, hogy hát persze hogy, ha nem akkor is, ha igen akkor meg pláne..... :F

    Ja és a fentiekről nem tehetnek a userek ellentétben a Microsoft, Intel, a japán király, és az eszkimók...

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák