2019. augusztus 18., vasárnap

(#1) Dtomka

Dtomka
(addikt)

Na igen egy ilyen házban már van értelme az rgb-s cuccoknak. Karácsonyfa projekt :)

"PCIe riser segíségével függőlegesen is beépíthetjük az akár 45 cm hosszúságú videókártyánkat."
Ez viszont jó dolog! Szerintem jól néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#2) SwaZy1337

SwaZy1337
(tag)

Nekem sose tetszettek ezek a nagyon különleges gépházak, biztos velem van csak a baj. :DD

"Ha nem is érdekel az üzlet, a tájékoztatást megköszönni nem bűn..."

(#3) - = Zk = -

- = Zk = -
(félisten)

hova teszem a DVD írót?! :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! "

(#4) kakuk.tamas válasza - = Zk = - (#3) üzenetére

kakuk.tamas
(őstag)

Az asztalra, a monitor mellé...

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Ha tőlem vásárolnál, olvasd el: https://tinyurl.hu/PKrH/ ~ Zalaegerszeg ~ Huawei Mate 20 Pro Twilight ~ Xbox One X 1TB ~ MS Xbox One Patrol Tech ~ LG 43UJ63 ~

(#5) kalmani válasza - = Zk = - (#3) üzenetére

kalmani
(tag)

A floppy fölé.

Zx Spectrum

(#6) .LnB

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

Ez jut róla az eszembe.

Homo Ludens

(#7) Puma K válasza - = Zk = - (#3) üzenetére

Puma K
(veterán)

Személy szerint legalább 8 éve nem használok már ODD-t, de biztos ami biztos azért van egy USB-s külső CD/DVD olvasó-író, de az is csak foglalja a helyet.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#8) ONEFREE válasza Puma K (#7) üzenetére

ONEFREE
(aktív tag)

Ott a pont !! :C Én is ! :DDD

(#9) tibaimp

tibaimp
(őstag)

Látványos, kiállításra még jó is lehet, de otthonra nem kellene.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#10) Dtomka válasza .LnB (#6) üzenetére

Dtomka
(addikt)

:D esetleg :)

[ Szerkesztve ]

(#11) Duree

Duree
(veterán)

Még ingyen sem kellene.

Notebook javítás alaplap szinten, csatlakozók , chipset , smd csere. Kijelző és káva javítás, csere

(#12) icp1970

icp1970
(aktív tag)

Nagyon jól néz ki.

(#13) enginev3.0 válasza - = Zk = - (#3) üzenetére

enginev3.0
(nagyúr)
LOGOUT blog

Kukába, ez már 2018
és szerintem az XP-t is ki lehet írni pendrive-ra :))

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3 ll Oneplus 7 Pro Blue

(#14) MZperX75 válasza - = Zk = - (#3) üzenetére

MZperX75
(addikt)

Több DVD írom volt ,mint írott lemezem,aszt hiszem csak rendszerlemezt írtam a mostanival is annak is 6 éve kb jaaa most nézem be sincs kötve :DDD

Nekem bejönnek ezek a házak, ha ilyenek lennének a piacon az sem zavarna,plexi nélkül még jobb.
Bár én mindig eldugtam a gépházat pl íróasztalban stb. így nem dobozban doboz lenne. Csendesen szellősen láthatatlanul tegye csak a dolgát.

[ Szerkesztve ]

(#15) enginev3.0 válasza MZperX75 (#14) üzenetére

enginev3.0
(nagyúr)
LOGOUT blog

Majdnem ilyet vettem egy hete, vagy is a sima P3-at, de végül sajnáltam rá a +20ezret, és egy Z11 plus lett

De még ki tudja

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3 ll Oneplus 7 Pro Blue

(#16) Dr. Akula

Dr. Akula
(nagyúr)

Ez már nem is ház, inkább mintha egy hajléktalan letakarná magát újságpapírral. :D

Xbox One X - PS4 - Dell 5491 - i9-9900K, G.Skill Trident Z 32GB 3200/CL14, MSI 2080Ti Lightning Z, ASUS Maximus XI Extreme, Samsung 970Pro 1TB, Corsair K95 RGB Platinum, Logitech GPro, Benq PD3200U, Phanteks Enthoo Elite

(#17) Dr. Akula válasza Puma K (#7) üzenetére

Dr. Akula
(nagyúr)

Nem is az ODD az érdekes már, hanem a hotswap vinyórack, ami pont szintén 5.25".

Xbox One X - PS4 - Dell 5491 - i9-9900K, G.Skill Trident Z 32GB 3200/CL14, MSI 2080Ti Lightning Z, ASUS Maximus XI Extreme, Samsung 970Pro 1TB, Corsair K95 RGB Platinum, Logitech GPro, Benq PD3200U, Phanteks Enthoo Elite

(#18) MZperX75 válasza enginev3.0 (#15) üzenetére

MZperX75
(addikt)

Sajnálni sajnálom én is ,volt olyan hogy 12 évig ment egy házikó 2000-2010 ig majd évente vagy 2-3 a mostani is kb 6-7 éve fut benne a gépem,ami legalább olyan öreg, Persze nekem már mindegy csak a PH mennyen rajta jól :DDD a többi gyereknek való.

[ Szerkesztve ]

(#19) enginev3.0 válasza MZperX75 (#18) üzenetére

enginev3.0
(nagyúr)
LOGOUT blog

Na igen, nálam is ph az első, sok mást nem is csinálok rajta, ezért sem értem miért jön elő belőlem a gepfejleszto néha

(#20) - = Zk = -

- = Zk = -
(félisten)

én a kocsiba rendszeresen írok lemezt...
De bevallom, évente 2-3 alkalomnál nem több..megszokásból van a gépben, ha azt vesszük.. igaz, közel 6 éve ki se csavaroztam... :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! "

(#21) Piftuka válasza SwaZy1337 (#2) üzenetére

Piftuka
(addikt)

Nincsen veled baj, csak más az ízlésed azokhoz képest, akiknek ez tetszik.

Egyébként ez nem a tipikus, nagyvárosokba való cucc. Nyitott mindenhol... azonnal lepi a por az összes alkatrészt. Csak úgy néz ki jól, ha naponta portalanítva van.

Sok sikert kívánok hozzá a mindenkori gazdáinak! :)

[ Szerkesztve ]

Legyetek mindig tudatos fogyasztók! Hasznos olvasnivaló a témában: www.tudatosfogyaszto.hu / www.fogyasztoklapja.hu / www.magyarefk.hu / http://fogyasztovedelem.kormany.hu / http://www.gvh.hu/fogyasztoknak / http://homar.blog.hu /

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.