Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz vicze #8 üzenetére

    Ahogy elnézem a shileld hub az pontosan a recommendation gyártói app lista, csak más nevet adtak neki. Nem néztem még utána, hogy ezt milyen apival lehet kezelni. A mi boxon sem akármilyen appokat mutat, hanem a központilag megadott, szponzorált appokat. Az nvidia meg a saját appjait listázta így ki.
    A xiaomi "mi box recommends" szöveget tesz ki oda. Ahogy látom a recommendation szót inkább a tartalom ajánlására szokták mondani, így lehet félreérthető voltam.

    Igen, ahogy írod az nvidia games meg a sony selection meg hasonlók, azok mind önálló appok, amiket előtelepített a gyártó.

    Az inputs sor pedig azért nem jelenik meg a többi eszközön, mivel nincs azoknak bemenete :D

    Amúgy annyiból igazad van, hogy más az összhatás egy gyártó által appokkal kiblélelt eszköznél, mint egy üres, fapados box esetén. Mivel korábban nem használtam android tv rendszert és főleg az amerikai videókkal találkoztam, így az első benyomásom az európai mi boxszal is elég felemásak voltak, hiányérzetem volt. Kellett kis idő, mire rájöttem, hogy azért, mert nincs telenyomva a főképernyő a szponzorált és gyártói appokkal.

    Szóval appok nélkül a tévé csak egy üres kezdőképernyő valóban. De a felosztás, hogy milyen sorok és milyen sorrendben lehetnek ott, ha van bennük elem (ha nincs, akkor nem jelenik meg), az kötött. Nincs samsung remoteWiz vagy sony xperia tv felület, mint a telefonok estében. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák