Hirdetés

2019. július 20., szombat

(#1) konzumpro

konzumpro
(újonc)

Hiánypótló mint a csuklósbusz.

(#2) htc07 válasza konzumpro (#1) üzenetére

htc07
(PH! addikt)

hiába, valakinek semmi sem elég jó :U

(#3) konzumpro válasza htc07 (#2) üzenetére

konzumpro
(újonc)

Ez csak arra jó, mint a többi zászlóshajó, hogy eladják a többi elavult modellt.

(#4) TigerCat válasza konzumpro (#1) üzenetére

TigerCat
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Visszajelzés nélkül (mármint hogy nem érzem a gombokat) szerintem nem lehet hatékonyan gépelni. Ez a hajtogatás is olyan lesz, mint a 3D. Egy-két évig tolják, majd mehet a süllyesztőbe.

Kanapékirály Bútor és Lakberendezési Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#5) ripla

ripla
(őstag)

Remélhetőleg hamar lecseng. Ez is.

Huawei P20 Lite

(#6) Foglalt név

Foglalt név
(őstag)

Majdnem jó, csak a billentyűzetnek kéne kihúzhatónak lennie. Mármint amikor teljesen nyitva van. Akkor lenne egy tableted; ha kinyitod, akkor egy laptop; és ha nem vagy rászorítva a két előző kényszermegoldásra, akkor van egy normális méretű géped. :C

(#7) kakuk.tamas válasza TigerCat (#4) üzenetére

kakuk.tamas
(őstag)

2012 óta létezik a technológia, amivel érezhetővé tehetők a gombok kijelzőn. Szóval van ennek jövője, csak kicsit másképp.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Ha tőlem vásárolnál, olvasd el: https://tinyurl.hu/PKrH/ ~ Zalaegerszeg ~ Huawei Mate 20 Pro Twilight ~ Xbox One X 1TB ~ MS Xbox One Patrol Tech ~ LG 43UJ63 ~

(#8) konzumpro válasza Foglalt név (#6) üzenetére

konzumpro
(újonc)

Ha meg félbehajtod legyen telefon.
Mindegy csak legyen rajta notch. Meg 100x zoom. Moon funkcióval.

(#9) keembo

keembo
(kvázi-tag)

Eddig az összes hajlítható volt, amivel találkoztam. Sőt a kijelző is az volt, csak némi erőfeszítéssel és garanciavesztéssel járt.

(#10) nemlehet válasza kakuk.tamas (#7) üzenetére

nemlehet
(őstag)

Hát én próbáltam többet ami ilyen feedback-es de azért sehol sincs egy fizikai billenytűzethez. Úgyhogy tényszerűen igaz, hogy jobb mintha nem lenne, de azért messze nem pótolja a fizikai billenytűzet visszacsatolását.

Amúgy van olyan munkakör ahol még el lehet bohóckodni tapival, főleg ahol mondjuk inkább csak formokat kell tölteni vagy nagyon kevés adatot bevinni, de a klasszikus irodai munkára sajnos ez mindig is alkalmatlan lesz.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#11) body007

body007
(PH! addikt)

...de az alábbi videón látszik a lényege. Szóval a lényege az, h mostmár a vízesés valóban függőlegesen "esik" a tengerhez képest... királyság :DDD

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#12) ledgeri válasza konzumpro (#1) üzenetére

ledgeri
(PH! kedvence)

Brazilia köszöni szépen a hasonlatot,, és soksok nagyváros

szeksziboj -nálam van egy pirospontod! Keresek Sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest)

(#13) hombre[EU]

hombre[EU]
(őstag)

Jó dolog ez, csak az alsó kategóriába, nem ide :)

you must be the change you wish to see in the world

(#14) Duree

Duree
(PH! kedvence)

Gondolom olyan árcédulát kap ami majd elrettenti a vásárlókat.

Notebook javítás alaplap szinten, csatlakozók , chipset , smd csere. Kijelző és káva javítás, csere

(#15) Segal válasza konzumpro (#8) üzenetére

Segal
(PH! addikt)

A kis gonosz;]

(#16) htc07 válasza konzumpro (#3) üzenetére

htc07
(PH! addikt)

Ja, inkább gyártsanak még aktatáska méretű laptopokat floppy olvasóval meg 64kbps modemmel, a többi csak parasztvakitás.

A telefonokból is kispórolják már a polifónikus csengőhangokat is, meg a foJadékkristáJt is!!

(#17) komi77

komi77
(senior tag)

Én kifejezetten örülök az új, innovatív dolgoknak. Ennek jelenleg semmi különösebb hatását nem érzem azon kívül, hogy lehet ilyet csinálni. Mire fogják vajon használni a fizikai billentyűzet nélküli masinát? Ahol meg a kép átmérő a fontos - nem annyira a billentyűzet - ott meg minek a hajlíthatóság? Persze az én fantáziám szegényes. Azért jó, hogy van ilyen :)

Szegény ember kézzel nőz.

(#18) TigerCat válasza kakuk.tamas (#7) üzenetére

TigerCat
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Jogos. Pl. beléptető rendszerek, speciális funkcióval rendelkező irányítópanelek, stb. Hosszú távon mindennapi irodai feladatokra, gépelésre viszont kétlem hogy jó lenne.

Kanapékirály Bútor és Lakberendezési Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#19) Slack

Slack
(kvázi-tag)

Ez mitől lesz notebook? Ez nem inkább egy tablet? (Komolyan kérdem, nem trollkodni szeretnék...)

(#20) pusszycat

pusszycat
(PH! kedvence)

Ez nem munkára van,hanem szórakozásra arra nekem megfelelő (lenne). Meg van 3 vezetékmentes billentyűm is ha minden kötél szakad. Hogy mitől más mint egy tablet? Teljes értékű windows,valami arravaló procival, 1TB m2. ssd,16 GB memória.... ezekre tippelek. :)

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) Samsung Galaxy S9 Plus,Huawei P Smart

(#21) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

Apple már rég megcsinálta, igaz csak 12,9 colos, de akkor is. :DDD

"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️ Leica M10 📷 rcx.pw

(#22) komi77 válasza pusszycat (#20) üzenetére

komi77
(senior tag)

Ezt mondjuk el tudom képzelni. Inkább szórakozásra szánhatják mint munkára, bár windows miatt akár prezentációk levezénylése sem kizárt vagy valami médiához köthető feladatok elvégzéséhez.

Szegény ember kézzel nőz.

(#23) Apollyon

Apollyon
(Korrektor)

Az asusnak volt jópár éve már egy hasonló projektje, gigabukta volt, ez is az lesz.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#24) Reggie0

Reggie0
(PH! nagyúr)

Hianypotlo. TN+film verzio nem lesz? ;]

(#25) Tetsuo

Tetsuo
(fanatikus tag)

Ezt a baromságot! Mint egy elszállt agytröszt koncepcióautója.

(#26) zetor2000

zetor2000
(fanatikus tag)

Eldőlt egy dolog:
Legyen e hajlított kijelző, vagy sem?
Itt mindenki eldöntheti, neki melyik a jobb... Ha ez lesz nagyobb méretben / felbontásban, akkor ez tényleg sanszos, hogy okafogyott kérdés/vita lesz.
Kinek-mi, fogyja, és úgy hajlítja. Meg majd lesznek gépek, amik a hajlítottakat ívelik, és a laposakat hajlítják, nehogy kézzel kelljen. Olcsó termékek csak egyik funkciót fogják tudni, a pro-k meg mind a kettőt. Kínából, ingyen postával.

Angolórákat adok-veszek...

(#27) troviko

troviko
(senior tag)

Ez egy hülyeség.

Sony Fan, Samsung hater -> Samsung fan, Sony hater - Nem én változtam, a piac... - Most S7E, és rühellem...

(#28) spyboy88

spyboy88
(újonc)

Kipróbálnám. Bár az árából inkább vennék egy jó gamer laptopot, ha már laptop. De idővel olcsóbb lesz, nah majd akkor :D

(#29) Jesus_Shaves

Jesus_Shaves
(tag)

Olvasom a kommenteket, páran azt találgatják, mire lehetne használni egy ilyen készüléket. "Biztos jó valamire, csak nem tudjuk még, mire". Tényleg eljutottunk oda, hogy problémákat kell kitalálni a termékekhez, hogy eladhatóak legyenek? :U

(#30) Malák

Malák
(kvázi-tag)

Én nem látom semmi értelmét ennek a tabletnek.

(#31) nexplo

nexplo
(fanatikus tag)

Csak nehogy a samsung mobilok új hajtogató hiperszuper kijelzőjét kaja ez is.... Ez esetben nem tart majd sokáig a csukdosás :DDD

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#32) Reggie0 válasza Jesus_Shaves (#29) üzenetére

Reggie0
(PH! nagyúr)

Odaig mar reg eljutottunk :)

(#33) MeszesKPT

MeszesKPT
(fanatikus tag)

Ennek sem én leszek a célközönsége.

(#34) nexplo válasza Jesus_Shaves (#29) üzenetére

nexplo
(fanatikus tag)

Nem a problémát hanem a design mindenek felett... Van egy "szuper" design ami csak szép de igazból ki tudja mire jó. A marketing csapat le van maradva hogy meggyőzzön minket :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.