Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VaniliásRönk

    nagyúr

    válasz Fiery #41 üzenetére

    A driver-támogatás pl. nekem szempont, mert alapvetően min. 2, inkább 3 évig tervezek használni egy notebookot, és nem kell hardcore gamernek lenni ahhoz, hogy probléma legyen az Intel "termék támogatási" stratégiája. Ezt egy nVidia dGPU-val lehetne ellensúlyozni elvileg, gyakorlatilag viszont csak lábon lövöd magadat vele, mert vagy ilyen-olyan kapcsolgatással keseríted meg az életedet, vagy fixen szívja az aksit a dGPU. Plusz az extra, ráadásul forrófejű chip eggyel több hibaforrás, ami a csoda RoHS forrasztások korában több a kelleténél. (eddig az összes notim kontakthibával távozott az örök bitmezőkre)
    Ezen felül pedig mint tudatos vevő teljesen tisztában vagyok azzal, hogy nekem nem érdekem, hogy az Intel (erős konkurencia jelenléte nélkül) még nagyobbra hízzon, szóval amíg valamilyen alternatíva tökéletesen kielégíti az igényeimet (ár, teljesítmény, stb. vonatkozásban egyaránt), addig Intel termék nálam számításba sem jöhet.

    "Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

Új hozzászólás Aktív témák