Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz antikomcsi #2 üzenetére

    W10-et használok, mert az ingyenes frissítés határidejének lejárta miatt inkább frissítettem, de a W7-et jobbnak tartom.

    Jellemzően OS X-et használok, a W10 csak a játékok miatt van a PC-men, de így is okoz bosszúságot.

    - Minek van külön gépház és vezérlőpult? Az utóbbit kellene csak megtartani, mert az tényleg teszi a dolgát, míg a gépház teljesen fapados, logikátlan és a töredékére képes a funkciójának.

    - Outlook Express, később Mail helyett behoztak egy totál fapados "Posta" nevű levelezőprogramot, ami kevesebbet tud, mint a W95-ös őse.

    - A W10-ben is legyfagynak a programok, de míg az elődeiben egy alt-ctrl-del után a feladatkezelőben ki lehetett lőni a problémás programot, a W10-nél azt tapasztalom, hogy erre gyakran nem képes. Sokszor már a feladatkezelő sem jelenik meg. A háttérben látom alt-tab -al, hogy már ott van, de nem tudok rá átváltani és egyik taskon sem működik az X bezárás gomb.

    - Most ideiglenesen NOD-ot használok víruskeresőnek, mert a beépített víruskereső nagyon gyakran kikapcsolja magát és még csak nem is jelzi üzenettel. Manuálisan vissza lehet kapcsolni némi noszogatásra, de volt hogy minden manuális ellenőrzés közepén leállt és kikapcsolta magát. A netes supportnál kerestem választ, de semmi hasznosat nem találtam. (legális, aktivált W10)

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák