Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mercel

    senior tag

    válasz SirRasor #37 üzenetére

    Szia
    Nekem Samsung TAB S6 LTE van, a leírt célok (rajzolás, youtube, netezés) szerintem inkább billentik a Samsung felé a mérleget.
    Az a Super AMOLED kijelző konkrétan állva hagyja az összes LCD alapú kijelzőt nevezzék bárminek is. Az AKG hangrendszer is bitang jó.
    A Toll támogatása és használhatósága szerintem bőven van olyan jó mint az Apple-é.
    A Samsung DEX szintén egy jó dolog .
    A frissítések szépen jönnek.
    Nagyjából egyébként a Samsung csúcstabletje az egyetlen amit oda lehet tenni az IPad mellé mivel nem csak hardver és kivitelezés szempontból , de a a rendszerbe épített okosságokkal is bőven kitűnnek a nem túl acélos konkurensek közül .

    A képarányt viszont nagyon nézd meg mert az döntő lehet.
    Mindkettő jó gép és mindkettő mellett szólnak pro/kontra érvek, az a fontos, hogy a saját igényeidnek megfelelően és ne hiedelmek alapján válassz.
    Nagyon mellényúlni nem fogsz bármelyiket is válaszd.:)

    Az viszont a gyakorlatban felejtős amit sokan írnak, hogy kivált bármit is (asztali gép, laptop) ez egy tablet marad bármit is tesznek hozzá és bele. Nagyon nagyon nyögvenyelősen korlátozottan lehet helyettesítésére használni , de hamar jönnek a macerák és falak ezügyben.

    [ Szerkesztve ]

    Marcel

Új hozzászólás Aktív témák