Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz sad_Vamp #37 üzenetére

    Ugyan már, a Windows Phone soha nem tudott elérni értékelhető piaci penetrációt és hiába temetik egyesek az Xboxot, még így is nagyjából 30-35 millió eladott példánnyal bír (a One X még ebben nincs benne). Meghalni csak úgy nem fog a platform.

    A PS4 és Xbox One arány valahol 2:1 körül van, ami hatalmas és behozhatatlan előny a Sony javára, de szeretne ennyire haldokolni bármi más a szórakoztatóiparban... :) Ha valami nem első már nem is tényező? Vagy mi?

    Hozzáteszem ez a lemaradás arra kényszeríti a Microsoftot, hogy folyamatosan fejlesszen és utakat keressen a játékosok kegyeihez, amin csak nyerni lehet. Egy nagy rakás fejlesztés, ügyes fícsör előbb volt ott az Xboxban, mint a PS4-ben és például EA Access vagy Game Pass a mai napig nincs is, nem beszélve a Backward Compatibility programról, ami elképesztő erőfeszítés és szerintem tisztelni való, de a sok fújogóval ellentétben szerintem a Play Anywhere is hatalmas dolog.

    Szó se róla, nekem is jönni fog egy PS4 Pro a One S helyett/mellé (még nem eldöntött, hogy marad-e az Xbox, én szeretem), de én úgy érzem túl van lihegve ez az egész. A Kinect kinyírása szerintem is főbenjáró bűn, de ebből vagy az eladási arányokból levezetni a platform elhalálozását... megmosolyogtató. :)

Új hozzászólás Aktív témák