Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz E.Kaufmann #22 üzenetére

    Igen ne is mond, a frissítés csak 5 perc, ameddig megtalálja :D Ha sikerül mert ha nem, akkor ez lehet a többszöröse is. Tudod mi az öt perc a Microsoft beépített vírusirtójának a frissítése, pont ma ment fel az egyik ilyen havi csoda. majdnem 40 perc volt. Ez az öt perc ilyen Microsoftos 5 perc, ami mindenhol máshol órákban mérhető.

    #26 E.Kaufmann

    Nem kell, de ugye a Windows mikor rendesen frissítem, és minden friss rajta 3 év után 20 GB helyett 40 GB lesz, akkora mint egy lótetű, és elkezd lassulni, ha fejreállok akkor is. Én ezért szoktam fél évente a céges VM-emet telepíteni, mert akármit csinálok már fél év múlva is 30 GB minimum.
    A másik, hogy bizony a Windows meg rá a sok sz@r pénzbe kerül. Ameddig egy Mint ingyen van. Hát van aki ki akar csengetni 40 - 50000 Ft-ot Windows-ra Office-ra vírusirtóra meg a t0k0m tudja mire, de cserébe még a gép is sikít. Ez aztán mindenkinek tiszta üzlet.
    Nekem nem, maradok a MIntnél.

    Jött a WIN11 na itt megduplázódott a Diskterület az MS szerint. Hát ehhez még gyorsabb gép fog kelleni még több memóriával.

    #25 Pano

    Amiket leírták én teljes mértékben egyet tudok érteni.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák