Hirdetés

2018. november 16., péntek

(#1) Muton

Muton
(PH! addikt)

dik mán milyen késői órában megjelenő hír :)

mod: D1Rect: én azt este sem merném :DDD

[ Szerkesztve ]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#2) D1Rect válasza Muton (#1) üzenetére

D1Rect
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Én is erre lettem figyelmes, biztos nem merték nappal kiírni az 550 Euro-t. :))

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#3) Vakegérke

Vakegérke
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Tudom, buta vagyok, de mi ez? Mozgó alkatrész nélküli winyó? Rendszert lehet rá telepíteni?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) Gyok2

Gyok2
(fanatikus tag)

2 év garancia?

Tiszta Windows rendes ház

(#5) total90

total90
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Ööö drága, ööö kevés gari... ez így nem lesz kapós :U

Ha nincs jó, ló a szamár is. Képeim: 500px.com/abenteuR Videóim: tinyurl.com/yb2nk3e6 Instagram @abenteuerkanal

(#6) D1Rect válasza Vakegérke (#3) üzenetére

D1Rect
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Pontosan, olyan mint sok pendrive összekapcsolva, csak gyorsabb (bizonyos helyzetekben) és drágább. ;) Bármit tehetsz rá, kevesebbet fogyaszt, nem melegszik annyira mint a sima HDD, és mellette halkabb is.
Mod:és ugye mivel nincs benne mozgó alkatrész jobban bírja a rázkódást, leejtést.

[ Szerkesztve ]

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#7) forgonati válasza D1Rect (#6) üzenetére

forgonati
(őstag)

Csak nehogy majd ezeknél is divatba jöjjön hangoztatni hogy birja a rázkódást, mint a pendrájvoknál :DDD

Az élet dolgait két részre osztom. Szörnyűre és kibírhatatlanra...

(#8) Dyno

Dyno
(PH! kedvence)

550juró?Nem drága egy kicsit?

(#9) waterman_ válasza Dyno (#8) üzenetére

waterman_
(fanatikus tag)

ahhoz képest, hogy 120+ezerért láttam valamelyik magyar kattints és kiküldjük boltban nemrég a neten egy darab 128-as modellt a sok 32 gigabyte-os pendrive között, nem is annyira drága. csak mire ideér biztos drágul még..

..egy sikátorba talátak rám, egy régi frigóba próbátam viszatérni a főd légkörébe.. "A kormány az a testület, ami mindig megtartja, amit ígér. Ha pénzt ígér, azt is megtartja." Karinthy Frigyes

(#10) Dyno válasza waterman_ (#9) üzenetére

Dyno
(PH! kedvence)

128 gigás Apacer van 78K-ért, akkor ez a Corsair mire ide ér, lesz vagy 180K :((( 64gigás van 42K-ért Corsairból.

(#11) D1Rect válasza forgonati (#7) üzenetére

D1Rect
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Azon már túl vagyunk. Volt valami teszt aminél kb. egy mosógépre tették rá centrifugálás közben. Rosszul beállított régi mosógépre tessék gondolni. :)

[ Szerkesztve ]

(#12) -XadAnuX+ válasza D1Rect (#11) üzenetére

-XadAnuX+
(őstag)

Mindösszesen 2 év gari, ráadásul szép ára is van :U

(#13) Dyno válasza -XadAnuX+ (#12) üzenetére

Dyno
(PH! kedvence)

Kicsit megvan szaladva az biztos az ára........ :(((

(#14) donpeter84 válasza D1Rect (#11) üzenetére

donpeter84
(újonc)

(#15) Runo

Runo
(PH! kedvence)

Leheletnyit szerintem is drága a 2 évhez képest, nade ez biztos olyan mint a kingmax új pendrájvja... bírja a rázkódást :DD

(#16) ^Clown

^Clown
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Akkor ez gondolom már nem Jmicron-os, jól sejtem?

(#17) D1Rect válasza donpeter84 (#14) üzenetére

D1Rect
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Tök jó ez a teszt, köszi. Van mosógépezés is. :C Azért azt nem szabad elfelejteni, hogy itt egy notivinyóval van összehasonlítva(ugye jóval lassabb mint egy normál HDD).

[ Szerkesztve ]

(#18) Jhonny06

Jhonny06
(PH! kedvence)

De legalább szép. :K

Niche parfümök szórófejes üvegben, különböző kiszerelésekben! Tom Ford, Creed, stb. http://bit.ly/2EIOAOx

(#19) mephi666

mephi666
(PH! kedvence)

"A visszajelzések alapján a felhasználókat nem nyűgözte le a 128 GB-os modell"

hát szerintem a 128gigás árától rettent meg a nép... oké, hogy nem gagyit gyárt a corsair, de az árazófilcük is jó vastagon fog :) majd lesz ez még így sem, ha totál elárasztják a piacot az ssd-k...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#20) TheDragon007 válasza mephi666 (#19) üzenetére

TheDragon007
(senior tag)

Talán azokat a bizonyos elhanyagolható számokat az "Ár:" szó után lehetne kisebbekre cserélni és máris barátságosabban állnának hozzá a júzerek a termékhez :) Sőt még akár le is lehetne nyűgözni a felhasználókat vele :K

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#21) Márton

Márton
(PH! kedvence)

A "nagyságrend" az nem egy 10-es szorzót jelent minimum?
Az elődök akkor csak 22megával olvastak? :Y

[ Szerkesztve ]

Hasznos mint ramdrive-ra a defrag!

(#22) Stiky válasza Márton (#21) üzenetére

Stiky
(senior tag)

Igen azok a jobbféle pendriveok. :DDD

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#23) akosf válasza Márton (#21) üzenetére

akosf
(PH! kedvence)

De, az 10x -et jelent...

A világon 10-féle ember van. Aki ismeri a bináris számrendszert és aki nem. :DDD

(#24) mephi666 válasza akosf (#23) üzenetére

mephi666
(PH! kedvence)

hát jah, mivel talán az előző cuccból csináltak egy raid rendszert, onnan lett dupla a sebesség, tehát "10"szeres :) ez meg már egy nagyságrend, ha úgy nézzük...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#25) szajoho

szajoho
(tag)

Szép is, jó is és drága! Optimális választás Vérpistike gémer nótbúkjába,hogy gyorsabban töltsön be a Krájzisz! :D :D :D

(#26) Ijk

Ijk
(PH! nagyúr)

Jó lenne, ha a gyártók nem csak az írás/olvasás sebességeket adnák meg a specifikációban, mert önmagában ssd-nél ez még nem sokat jelent.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#27) Mikiller

Mikiller
(fanatikus tag)

Egy 32Gb-os bőven elég lenne szerintem rendszernek, és még pár kissebb progi is mehetne rá amit sűrűn használunk.A többi meg maradhat hagyományos HDD-n.

(#28) orbano válasza Mikiller (#27) üzenetére

orbano
(PH! félisten)

nekem egy 32 gb-os nem elég, egy 64gb-os éppen jó.

A vér nem válik VAZZE!™

(#29) TheDragon007 válasza orbano (#28) üzenetére

TheDragon007
(senior tag)

Jaja, 64GB lenne nálam is az alsó határ.

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#30) rebugra

rebugra
(fanatikus tag)

Tényleg sacc 176.000 Ft??? :Y :Y Úristen...várok míg lentebb megy az ára...

═════════════ --==[ FinestMedia Werbetechniker ]==-- ═══════════

(#31) D1Rect válasza rebugra (#30) üzenetére

D1Rect
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Nem, csak 160K. Lentebb ment, megveheted. :) :P

(#32) Balika911

Balika911
(PH! nagyúr)

Nagyjából 160K. Tényleg kezdenek csökkenni a nagyobb SSD-k árai, vagy egyszerűen csak megszokottá vált a hasonló árcédula, s ezért nem tűnik annyira magasnak?

(#33) D1Rect válasza Balika911 (#32) üzenetére

D1Rect
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Csökkennek, közben fejlődnek is. "Hasraütéssel" 2-3 év múlva mindenhol SSD-k lesznek.

(#34) orbano válasza D1Rect (#33) üzenetére

orbano
(PH! félisten)

ezt mondta mindenki 2-3 éve is :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#35) orbano válasza rebugra (#30) üzenetére

orbano
(PH! félisten)

ennyiért egy kisebb de gyors SSDt is kapni. azzal szerintem többre megy az ember :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#36) P00By

P00By
(PH! nagyúr)

Drága drága...

(#37) Balika911 válasza orbano (#34) üzenetére

Balika911
(PH! nagyúr)

De akkor csak mondták, most viszont egymás után jönnek a kézzelfogható termékek is. Ne legyél negatív. :)

(#38) D1Rect válasza orbano (#34) üzenetére

D1Rect
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Azért 2-3 éve még nem :) :DDD
(#37) Balika911: Tényleg ne legyen negatív mert megkapja a fázist :))

[ Szerkesztve ]

(#39) orbano válasza Balika911 (#37) üzenetére

orbano
(PH! félisten)

jaja a kézzelfogható MLCs borzalmak :) fujfujfuj!

A vér nem válik VAZZE!™

(#40) Runo

Runo
(PH! kedvence)

#14) donpeter84

Apropó, azért egy írás tesztet is mutathattak volna, mert főleg olvasással próbáltak meggyőzni minket....

[ Szerkesztve ]

(#41) Balika911 válasza orbano (#39) üzenetére

Balika911
(PH! nagyúr)

Mi a baj velük? Papíron meggyőzőnek tűnnek, élőben sajnos nem volt hozzájuk szerencsém.

(#42) Vakegérke

Vakegérke
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Minden új cucc drága eleinte. Később már fillérekért vesztegetik.

Anno egy CD író 100 rugó fölötti áron volt. Ma már az extrahiperszuper DVD írók is csak pár ezressel terhelik a bukszát.

Lesz még ez az SSD izé olcsó is. Más gyártók is beszállnak, és letörik az árakat. Már csak az a kérdés, hogy mekkora a valós élettartamuk.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#43) orbano válasza Balika911 (#41) üzenetére

orbano
(PH! félisten)

a random írás könnyen megöli őket. mondjuk az még a gyengébb SLCket is. van aki azt mondja nem venni észre, de engem baromi mód zavar. bár lehet átlagos felhasználásnál ez nem jön ki annyira.

A vér nem válik VAZZE!™

(#44) orbano válasza Vakegérke (#42) üzenetére

orbano
(PH! félisten)

ezt már annyi ideje mondogatja mindenki, amennyi idő alatt kitermel az ipar két lemezszabványt is :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#45) L3zl13 válasza Vakegérke (#42) üzenetére

L3zl13
(PH! félisten)

Ja, mint ahogy a gyémánt fülbevaló is drága volt először, ma pedig...

Vannak dolgok ami sosem fognak fillérekbe kerülni. Az SSD biztos lesz még olcsóbb, de ki tudja, hogy valaha is versenyképes lesz-e ár/kapacitásban a vinyókkal.

Aki hülye, haljon meg!

(#46) Balika911 válasza L3zl13 (#45) üzenetére

Balika911
(PH! nagyúr)

A gyémánt fülbevaló luxus-, ez pedig normál fogyasztási cikk, csak még a lefölöző stádiumban van.

Az SSD technológia sokkal dinamikusabban fejlődik, kapacitásban már most 1 TB körül tartanak, csak a gyártást kell felfuttatni. A HDD évei meg vannak számlálva.

[ Szerkesztve ]

(#47) Vakegérke válasza Balika911 (#46) üzenetére

Vakegérke
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Tetszik ez a "lefölöző stádium" kifejezés. :K

Szerintem még az idén drasztikusan leesik az ára.

(#48) Balika911 válasza Vakegérke (#47) üzenetére

Balika911
(PH! nagyúr)

Nem én találtam ki, ennek a stratégiának ez a neve. :)

(#49) shteer válasza Mikiller (#27) üzenetére

shteer
(Jómunkásember)

ez abszolút szubjektív - de szerencsére nekem is elég a 32gb :K

G25 / G27 pedál adapter Fanatec kormányhoz eladó

(#50) Vakegérke válasza shteer (#49) üzenetére

Vakegérke
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Csatlakozom. Rendszer, plusz a szükséges progik bőven elférnek rajta.
Valamivel 20 rugó fölött már kapható: [link].

Ha komolyan vehetem a 10 év élettartamot, akkor ha lenne rá lóvém, máris vennék egyet.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.