Hirdetés

2018. szeptember 24., hétfő

(#1) Muton

Muton
(PH! addikt)

dik mán milyen késői órában megjelenő hír :)

mod: D1Rect: én azt este sem merném :DDD

[ Szerkesztve ]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#2) D1Rect válasza Muton (#1) üzenetére

D1Rect
(PH! félisten)

Én is erre lettem figyelmes, biztos nem merték nappal kiírni az 550 Euro-t. :))

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#3) Vakegérke

Tudom, buta vagyok, de mi ez? Mozgó alkatrész nélküli winyó? Rendszert lehet rá telepíteni?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) Gyok2

Gyok2
(fanatikus tag)

2 év garancia?

Tiszta Windows rendes ház

(#5) total90

total90
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Ööö drága, ööö kevés gari... ez így nem lesz kapós :U

Ha nincs jó, ló a szamár is. Képeim: 500px.com/abenteuR Videóim: tinyurl.com/yb2nk3e6 Instagram @abenteuerkanal

(#6) D1Rect válasza Vakegérke (#3) üzenetére

D1Rect
(PH! félisten)

Pontosan, olyan mint sok pendrive összekapcsolva, csak gyorsabb (bizonyos helyzetekben) és drágább. ;) Bármit tehetsz rá, kevesebbet fogyaszt, nem melegszik annyira mint a sima HDD, és mellette halkabb is.
Mod:és ugye mivel nincs benne mozgó alkatrész jobban bírja a rázkódást, leejtést.

[ Szerkesztve ]

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#7) forgonati válasza D1Rect (#6) üzenetére

forgonati
(őstag)

Csak nehogy majd ezeknél is divatba jöjjön hangoztatni hogy birja a rázkódást, mint a pendrájvoknál :DDD

Az élet dolgait két részre osztom. Szörnyűre és kibírhatatlanra...

(#8) Dyno

Dyno
(PH! kedvence)

550juró?Nem drága egy kicsit?

(#9) waterman_ válasza Dyno (#8) üzenetére

waterman_
(fanatikus tag)

ahhoz képest, hogy 120+ezerért láttam valamelyik magyar kattints és kiküldjük boltban nemrég a neten egy darab 128-as modellt a sok 32 gigabyte-os pendrive között, nem is annyira drága. csak mire ideér biztos drágul még..

..egy sikátorba talátak rám, egy régi frigóba próbátam viszatérni a főd légkörébe.. "A kormány az a testület, ami mindig megtartja, amit ígér. Ha pénzt ígér, azt is megtartja." Karinthy Frigyes

(#10) Dyno válasza waterman_ (#9) üzenetére

Dyno
(PH! kedvence)

128 gigás Apacer van 78K-ért, akkor ez a Corsair mire ide ér, lesz vagy 180K :((( 64gigás van 42K-ért Corsairból.

(#11) D1Rect válasza forgonati (#7) üzenetére

D1Rect
(PH! félisten)

Azon már túl vagyunk. Volt valami teszt aminél kb. egy mosógépre tették rá centrifugálás közben. Rosszul beállított régi mosógépre tessék gondolni. :)

[ Szerkesztve ]

(#12) -XadAnuX+ válasza D1Rect (#11) üzenetére

-XadAnuX+
(őstag)

Mindösszesen 2 év gari, ráadásul szép ára is van :U

(#13) Dyno válasza -XadAnuX+ (#12) üzenetére

Dyno
(PH! kedvence)

Kicsit megvan szaladva az biztos az ára........ :(((

(#14) donpeter84 válasza D1Rect (#11) üzenetére

donpeter84
(újonc)

(#15) Runo

Runo
(PH! kedvence)

Leheletnyit szerintem is drága a 2 évhez képest, nade ez biztos olyan mint a kingmax új pendrájvja... bírja a rázkódást :DD

(#16) ^Clown

^Clown
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Akkor ez gondolom már nem Jmicron-os, jól sejtem?

(#17) D1Rect válasza donpeter84 (#14) üzenetére

D1Rect
(PH! félisten)

Tök jó ez a teszt, köszi. Van mosógépezés is. :C Azért azt nem szabad elfelejteni, hogy itt egy notivinyóval van összehasonlítva(ugye jóval lassabb mint egy normál HDD).

[ Szerkesztve ]

(#18) Jhonny06

Jhonny06
(PH! kedvence)

De legalább szép. :K

Niche parfümök szórófejes üvegben, különböző kiszerelésekben! Tom Ford, Creed, stb. http://bit.ly/2EIOAOx

(#19) mephi666

mephi666
(PH! kedvence)

"A visszajelzések alapján a felhasználókat nem nyűgözte le a 128 GB-os modell"

hát szerintem a 128gigás árától rettent meg a nép... oké, hogy nem gagyit gyárt a corsair, de az árazófilcük is jó vastagon fog :) majd lesz ez még így sem, ha totál elárasztják a piacot az ssd-k...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#20) TheDragon007 válasza mephi666 (#19) üzenetére

TheDragon007
(senior tag)

Talán azokat a bizonyos elhanyagolható számokat az "Ár:" szó után lehetne kisebbekre cserélni és máris barátságosabban állnának hozzá a júzerek a termékhez :) Sőt még akár le is lehetne nyűgözni a felhasználókat vele :K

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#21) Márton

Márton
(PH! kedvence)

A "nagyságrend" az nem egy 10-es szorzót jelent minimum?
Az elődök akkor csak 22megával olvastak? :Y

[ Szerkesztve ]

Hasznos mint ramdrive-ra a defrag!

(#22) Stiky válasza Márton (#21) üzenetére

Stiky
(senior tag)

Igen azok a jobbféle pendriveok. :DDD

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#23) akosf válasza Márton (#21) üzenetére

akosf
(PH! kedvence)

De, az 10x -et jelent...

A világon 10-féle ember van. Aki ismeri a bináris számrendszert és aki nem. :DDD

(#24) mephi666 válasza akosf (#23) üzenetére

mephi666
(PH! kedvence)

hát jah, mivel talán az előző cuccból csináltak egy raid rendszert, onnan lett dupla a sebesség, tehát "10"szeres :) ez meg már egy nagyságrend, ha úgy nézzük...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#25) szajoho

szajoho
(tag)

Szép is, jó is és drága! Optimális választás Vérpistike gémer nótbúkjába,hogy gyorsabban töltsön be a Krájzisz! :D :D :D

(#26) Ijk

Ijk
(PH! nagyúr)

Jó lenne, ha a gyártók nem csak az írás/olvasás sebességeket adnák meg a specifikációban, mert önmagában ssd-nél ez még nem sokat jelent.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#27) Mikiller

Mikiller
(fanatikus tag)

Egy 32Gb-os bőven elég lenne szerintem rendszernek, és még pár kissebb progi is mehetne rá amit sűrűn használunk.A többi meg maradhat hagyományos HDD-n.

(#28) orbano válasza Mikiller (#27) üzenetére

orbano
(PH! félisten)

nekem egy 32 gb-os nem elég, egy 64gb-os éppen jó.

A vér nem válik VAZZE!™

(#29) TheDragon007 válasza orbano (#28) üzenetére

TheDragon007
(senior tag)

Jaja, 64GB lenne nálam is az alsó határ.

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#30) rebugra

rebugra
(fanatikus tag)

Tényleg sacc 176.000 Ft??? :Y :Y Úristen...várok míg lentebb megy az ára...

═════════════ --==[ FinestMedia Werbetechniker ]==-- ═══════════

(#31) D1Rect válasza rebugra (#30) üzenetére

D1Rect
(PH! félisten)

Nem, csak 160K. Lentebb ment, megveheted. :) :P

(#32) Balika911

Balika911
(PH! nagyúr)

Nagyjából 160K. Tényleg kezdenek csökkenni a nagyobb SSD-k árai, vagy egyszerűen csak megszokottá vált a hasonló árcédula, s ezért nem tűnik annyira magasnak?

(#33) D1Rect válasza Balika911 (#32) üzenetére

D1Rect
(PH! félisten)

Csökkennek, közben fejlődnek is. "Hasraütéssel" 2-3 év múlva mindenhol SSD-k lesznek.

(#34) orbano válasza D1Rect (#33) üzenetére

orbano
(PH! félisten)

ezt mondta mindenki 2-3 éve is :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#35) orbano válasza rebugra (#30) üzenetére

orbano
(PH! félisten)

ennyiért egy kisebb de gyors SSDt is kapni. azzal szerintem többre megy az ember :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#36) P00By

P00By
(PH! nagyúr)

Drága drága...

(#37) Balika911 válasza orbano (#34) üzenetére

Balika911
(PH! nagyúr)

De akkor csak mondták, most viszont egymás után jönnek a kézzelfogható termékek is. Ne legyél negatív. :)

(#38) D1Rect válasza orbano (#34) üzenetére

D1Rect
(PH! félisten)

Azért 2-3 éve még nem :) :DDD
(#37) Balika911: Tényleg ne legyen negatív mert megkapja a fázist :))

[ Szerkesztve ]

(#39) orbano válasza Balika911 (#37) üzenetére

orbano
(PH! félisten)

jaja a kézzelfogható MLCs borzalmak :) fujfujfuj!

A vér nem válik VAZZE!™

(#40) Runo

Runo
(PH! kedvence)

#14) donpeter84

Apropó, azért egy írás tesztet is mutathattak volna, mert főleg olvasással próbáltak meggyőzni minket....

[ Szerkesztve ]

(#41) Balika911 válasza orbano (#39) üzenetére

Balika911
(PH! nagyúr)

Mi a baj velük? Papíron meggyőzőnek tűnnek, élőben sajnos nem volt hozzájuk szerencsém.

(#42) Vakegérke

Minden új cucc drága eleinte. Később már fillérekért vesztegetik.

Anno egy CD író 100 rugó fölötti áron volt. Ma már az extrahiperszuper DVD írók is csak pár ezressel terhelik a bukszát.

Lesz még ez az SSD izé olcsó is. Más gyártók is beszállnak, és letörik az árakat. Már csak az a kérdés, hogy mekkora a valós élettartamuk.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#43) orbano válasza Balika911 (#41) üzenetére

orbano
(PH! félisten)

a random írás könnyen megöli őket. mondjuk az még a gyengébb SLCket is. van aki azt mondja nem venni észre, de engem baromi mód zavar. bár lehet átlagos felhasználásnál ez nem jön ki annyira.

A vér nem válik VAZZE!™

(#44) orbano válasza Vakegérke (#42) üzenetére

orbano
(PH! félisten)

ezt már annyi ideje mondogatja mindenki, amennyi idő alatt kitermel az ipar két lemezszabványt is :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#45) L3zl13 válasza Vakegérke (#42) üzenetére

L3zl13
(PH! félisten)

Ja, mint ahogy a gyémánt fülbevaló is drága volt először, ma pedig...

Vannak dolgok ami sosem fognak fillérekbe kerülni. Az SSD biztos lesz még olcsóbb, de ki tudja, hogy valaha is versenyképes lesz-e ár/kapacitásban a vinyókkal.

Aki hülye, haljon meg!

(#46) Balika911 válasza L3zl13 (#45) üzenetére

Balika911
(PH! nagyúr)

A gyémánt fülbevaló luxus-, ez pedig normál fogyasztási cikk, csak még a lefölöző stádiumban van.

Az SSD technológia sokkal dinamikusabban fejlődik, kapacitásban már most 1 TB körül tartanak, csak a gyártást kell felfuttatni. A HDD évei meg vannak számlálva.

[ Szerkesztve ]

(#47) Vakegérke válasza Balika911 (#46) üzenetére

Tetszik ez a "lefölöző stádium" kifejezés. :K

Szerintem még az idén drasztikusan leesik az ára.

(#48) Balika911 válasza Vakegérke (#47) üzenetére

Balika911
(PH! nagyúr)

Nem én találtam ki, ennek a stratégiának ez a neve. :)

(#49) shteer válasza Mikiller (#27) üzenetére

shteer
(Jómunkásember)

ez abszolút szubjektív - de szerencsére nekem is elég a 32gb :K

EVGA GTX 1070 Hybrid videokártya eladó

(#50) Vakegérke válasza shteer (#49) üzenetére

Csatlakozom. Rendszer, plusz a szükséges progik bőven elférnek rajta.
Valamivel 20 rugó fölött már kapható: [link].

Ha komolyan vehetem a 10 év élettartamot, akkor ha lenne rá lóvém, máris vennék egyet.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.