Hi​rde​tés

2017. december 13., szerda

(#1) Mister_X

Mister_X
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Kap majd vajon PS4Pro / Xbox One X támogatást?

4... 3... 2... 1... Engage! --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#2) oriic válasza Mister_X (#1) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Jó kérdés, erről még nincs infó egyelőre.

Live-Die-Respawn

(#3) Mister_X válasza oriic (#2) üzenetére

Mister_X
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

A listában benne van [link]. Picsába is, nem akarok X-et venni :D

4... 3... 2... 1... Engage! --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#4) oriic válasza Mister_X (#3) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Akkor tévedtem sry. Megvesszük ezek szerint. :DDD

Live-Die-Respawn

(#5) janos68 válasza Mister_X (#3) üzenetére

janos68
(fanatikus tag)

Mivel ez elsősorban PS4-re készül (és legfőképpen a japán piacra, ahol az X nem létezik, valamint lesz belőle egy speciális díszítésű PS4Pro is) ezért túl nagy reményeket nem fűznék az X kiadáshoz. Valószínűleg jóval több tartalom is lesz a Sony géphez a jövőben.

(#6) oriic válasza janos68 (#5) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Jön Xbox One-ra is a játék és kap Xbox One X támogatást is (4K mód)

Live-Die-Respawn

(#7) janos68 válasza oriic (#6) üzenetére

janos68
(fanatikus tag)

Úgy értettem, hogy az X1X kiadás "felsőbbrendűségéhez". Lesz egy sima PS4-es port minimál tuningja, és had szóljon.

(#8) Mister_X válasza janos68 (#7) üzenetére

Mister_X
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Vagy nem. Nem csak Japánból áll a videojáték ipar és elég global termék lesz az MHW - lásd, PC-re is jön, tehát meg akarnak felelni az elvárásoknak, amerikában pedig elég húzó dolog az Xbox, nem fognak kitolni magukkal.

Az egy dolog, hogy a japán sorbanállás triumvirátus egyike a Monster Hunter (másik: Pokémon, Dragon Quest), de ez most elsődlegesen sem belpiacos termék lesz.

(#9) GreatL válasza janos68 (#5) üzenetére

GreatL
(tag)

Te álmodsz.

i7, 1080 Ti

(#10) .LnB válasza Mister_X (#3) üzenetére

.LnB
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Nem elég, hogy eddig volt a "Melyik Pc-n hogy fut?" állandó (fórum) téma. Most jön a "Melyik konzolon, hogy fut?!" :D Annyira ciki. :D

[ Szerkesztve ]

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=k3N-MVgeb0g

(#11) janos68 válasza GreatL (#9) üzenetére

janos68
(fanatikus tag)

Néha szoktam ez tény, de amit irtam az közelebb lesz a realitáshoz. Mondjuk a PSP/3DS 4 millió+ japán eladásait, biztos nem fogja, még csak megközeliteni sem, de szépen fog azért fogyni PS4-en is. Nyugaton ha elmegy belöle 100-200 ezer, az már sikernek fog számitani.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.