Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Victorio

    aktív tag

    Szép összeállítás nagyon.
    A felsoroltaknak kb. a felével én is játszottam, tényleg jókat szedtél össze.

    Érdemes lenne kipróbálnod a S.T.A.L.K.E.R. sorozatot. Remek sztori, elképesztő hangulat, félelmetes és nyomasztó is sokszor. A mai napig előveszem néha, megunhatatlan.

    Ha meg nem csak az FPS játékokat nézzük, akkor a legnagyobb kedvencem a Sanitarium. Ez point 'n' click, sok beszélgetéssel és fejtörőkkel, olyan sztorival amitől eldobod az agyadat. Szép lassan kibontakozó történet, ahogy haladsz előre, úgy jönnek egyre megdöbbentőbb részek. Horror elemekben nincs hiány, a lúdbőrözés garantált. De ne csattogó fogú véres-szörnyes-marcangolósra gondolj, hanem a legalattomosabb psziho nyomasztásra, ami a lelkedet eszi meg kiskanállal.
    Újra át kell éld a saját kishúgod halálát, visszamenni a gyermekkorod rémálmaiban szereplő horror-vidámparkba, találkozol torz, mutáns gyermekekkel, megelevenedő szobrokkal, ki kell juss elmegyógyintézetből, hullaházból, megelevenedik a kedvenc képregényed.Többféle szereplőt is irányítani kell, változatos pályákon és szituációkban.
    Ha kérdeznék, melyik a legjobb hangulatú játék amivel valaha is játszottam, ezt mondanám.
    Sajnos a grafika mai szemmel nézve már nagyon retró, de ha ettől el tudsz vonatkoztatni akkor hatalmas élményt ad.

    Hiába nem szereted, - mondta a Macska - itt mindenki bolond. Én is bolond vagyok. Te is bolond vagy. Honnan gondolja, hogy én bolond vagyok? - kérdezte Alice. Ha nem volnál bolond, - válaszolt a Macska - nem jöttél volna ide.

Új hozzászólás Aktív témák