Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz erdoke #22 üzenetére

    Én elolvastam amire válaszoltam. És bizony és egy tablet részlegesen fogja kiváltani, mint ahogyan a tablet üzemidejét, sem ez az eszköz, a kettőt nem kell összekeverni, az Apple nem gyártja ezt a kategóriát, mint ahogyan a HP-sem az Ipad kategóriát, ezért nem értettem mit keres a körben az IPad.

    Mellesleg van billentyűzetem iPadhez is, de nem igazán használom. Viszont ha valaki sokat akar rajta gépelni, a BT billentyűzet lehetősége adott.

    Ezek szerint Te viszont valóban nem olvastad el, amit én írtam:

    Valljuk be őszintén, akinek kell a 13" és a Billentyűzet is, ami persze nem egy Dell Lati billencs, de az Ipad gyári billentyűzetet nagyon elveri.

    Tudom, hogy van: [link]

    És pontosan azért írtam, hogy a két készülék nem is tartozik egy kategóriába, az Ipad egy prémium Tablet, ez a HP meg egy otthoni Hybrid gép.

    Ha már egy gép, a hordozhatóság, és a funkcionalitás dolgot felhoztad, akkor ott az igények listája fogja eldönteni kinek mi a fontos.

    (#23) pzstm

    +1

    (#21) Khelben

    Szerintem itt nincs akkora különbség, az ASUS ebben nem rossz sőt.
    Ahol lehet az ennek a szegmensnek az Üzleti vonala, de az már más kategóriába tartozik árban.

    Pontosan így gondolom én is.

    (#18) MrPetya19

    Alapvetően azért az nem áll messze a ténytőt, hogy nyugaton más célból veszik meg a tabletet, pláne az IPad kategóriás árban mint Magyarországon, más a felvásárlói réteg, és nagyon mások az arányok is.
    Van aki használja és kihasználja, de Magyarországon nem a felhasználói élmény az elsődleges szempont. Nagyon kicsi az a réteg aki emiatt fog megvenni egy gépet.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák