Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nwis86

    aktív tag

    válasz tigipuf #11 üzenetére

    Mert a kertbe egyébként nem lehet belátni? Persze ha felhúzol 3 méteres beton kerítést akkor nem! De ebben az esetben a szomszéd házakból továbbra is belátni... Ha csak nem veszed magad tömören körül 10 méteres fákkal :D Ha én kinézek az ablakon legalább 10 ház udvarába látok be, többnél medence is van, bár hozzáteszem mindegyikbe belátni az utcáról is, nem zavartatják magukat, persze senki se nudizik... Na de lényeg dron nélkül is belátni az udvarok nagy többségébe!

    kb 7 éve mesélte 1 akkori munkatársam hogy neki van 1 nyaralója a helyi tóparton, a tetőtérben pedig 1 kicsi csillagvizsgáló és azzal szokta nézni a nudistákat a tó közepén miközben azt hiszik ott senki nem látja őket :D Szóval tiltsuk be a távcsöveket...

    A megoldás hogy nem kell szabadtéren olyat csinálni amiből gond lehet ha meglátják... mondom ezt úgy hogy én is "munkálkodtam" már erdőbe és 2 percre rá jött 1 csapat motoros XD igazából nem is tudom mi lett volna ha hamarább jönnek...

    Az alacsonyan emberek felett lévő repülést egyébként én is elítélem, de ha elég magasan elhalad a telek felett az engem nem érdekel.

Új hozzászólás Aktív témák