Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolfy33

    senior tag

    válasz Yager01 #48 üzenetére

    Ahogy lent írták, pontosítva:
    Fenix 7-amire írtam, hogy olyan mint az epix.
    A 7 pro, az ami nagyobb, LED lámpás, solaros és nyilván az akku idő is jóval nagyobb.

    A kijelző nem gagyi. A felbontás kisebb. Napfényben kb egyforma,(epix élesebb) beltérben látszik, hogy élesebb. De ez annyira szubjektív, hogy érdemes a Garminba, vagy a zerge futó boltba elmenni és egymás mellett megnézni, ha van rá lehetőséged.
    Ha aktív sportoló vagy, sokat vagy terepen , akkor 7. Ha hobbi szinten pár alkalommal használod ki a sport funkciókat, akkor epix. (De ez is szubjektív)

  • k5.20

    senior tag

    válasz Yager01 #48 üzenetére

    Ha még aktuális: én azt mondanám, hogy teljesen más.
    Ez egy sportóra, amit más profillal terveznek, mint bármely más okosórát.
    Idézem valakitől: ez egy sportóra okos funkciókkal, amazok meg okosórák sportfunkciókkal.
    A tartalom amit egy sportórán meg kell jeleníteni, - szerintem - nem igényel amoledet.
    Talán a térképek lennének kivételek, de valójában az igaz itt is, mint a naviknál: az eszköz csak kisegít, nem ott, hanem a valóságban haladsz. Tehát rá-ránézel, de nem azt bambulod folyamatosan. Arra meg tökéletesen alkalmas a Fenix kijelzője.

    Az alattam szólókhoz csatlakozva, fel kell mérni, mire akarod használni.
    Ha csak néha-néha sportolgatsz, jól jöhet az amoled. De töltögetni fogod. Megmondom őszintén, hogy egyelőre elég szkeptikus vagyok az üzemidős beszámolókkal kapcsolatban. Tehát, kétlem, hogy ha úgy használnám az Epix-et, mint ahogyan a Fenix-et, kibírna-e egy hetet. De ne legyen igazam.
    Az meg inkább persze személyes, de én nem szeretem, ha egy sötét korong van a kezemen...
    Ugye az amoledesek általában arra szervezik az órát, hogy miként tudnak takarékoskodni. Így aztán a legtöbb gesztusra, vagy érintésre mutat csak valamit.
    Ez a Fenix-en nincs, mindig van óralap. Igen, sokkal kevesebb színnel és fele akkora felbontással. DE. Múlt hét szerdán vettem meg, feltöltés, beállítás, nyomkodás, 1,5 óra futás (multiband-al, mert ha van, akkor kihasználom), telefonos kapcsolat állandóan, pulzus állandóan, pulzoximéter csak éjjel, most 77%-on áll és 18 napot ír. Szóval jó eséllyel elfelejted, hogy hova tetted a töltőkábelt, mire legközelebb kellene...
    ja, és én személy szerint jó húzásnak tartom, hogy behozták az érintő-kijelzőt!

    Azért nem állítom, hogy egy 51mm-es házban lévő Epix nem kisértett volna meg, de valójában nekem ez fexik jobban...

    [ Szerkesztve ]

  • arn

    félisten

    válasz Yager01 #48 üzenetére

    Az amoled gagyi termeszetes fenynel, ha sokat hasznalod.

    [ Szerkesztve ]

    facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

Új hozzászólás Aktív témák