- A spanyolviaszt nem, csak a görgőt találná fel újra az Airra Labs egere
- Képen feszít az Amazon szörnyen gyors Gravitonja
- 240 Hz-et ígérő, ultraszéles okosmonitor jött az LG gondozásában
- Egy kis ráncfelvarrást kaptak a Gigabyte AERO X16 sorozatú noteszgépei
- Kiegészítette a korábbi Arc meghajtóját az Intel
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
O’doyle
csendes tag
-
Kansas
addikt
Gondolod ?

[Fidelity FX @ Cyberpunk 2077 - GTX 980 Ti] -mmel. Sajnos a YT pont annyit ront az egészen, hogy láthatatlan marad a különbség. Érdemes kipróbálni !
A vicc az, hogy valami elemzésben azt hallottam, hogy a DLSS2 már nem is machine learning alapú, ellentétben a DLSS1-gyel... de legalább is nem kell játékonként tanítani.Bár csak emlékeznék, kinek a videójában volt(már az előbbi, az utóbbi kb. minden DLSS2 videóban)...

Ami viszont biztos, az az hogy az FSR(FidelityFX Super Resolution)-nek nem lesz köze a machine learninghez. -
Alpi.
addikt
Azért várjuk meg, hogy milyen minőséget ad, de a DLSS 1.0 az szinte biztosan messze le lesz körözve. Ami a nagy plusz, hogy ehhez nem kell majd heteken keresztül futtatott machine learning, vagyis minden játék mellé azonnal bekapcsolható lesz, nem csak elvétve pár játék alá, mint a DLSS.
Alpi: Hát végül is a BAR is működik az Ampere kártyákon, csak minek?
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Na az AMD komplex megoldásával elérhető plusz is várhatóan így aránylik majd az alap FidelityFX CAS hozadékához.Gondolod ?

[Fidelity FX @ Cyberpunk 2077 - GTX 980 Ti] -mmel. Sajnos a YT pont annyit ront az egészen, hogy láthatatlan marad a különbség. Érdemes kipróbálni !
-
b.
félisten
Akkor nem lenne már DLSS 1.0, ha minden játék esetén a korábbi 1.0-s megoldást mára lecserélték volna a 2.0-s, vagy a fölötti verzióra. Ez nem történt meg.
Szívesen a szövegértelmezési segítséget. Csak kérdezz, és tanítalak.Remek észérv és értelmezés, pont ezt vártam tőled. Akkor majd az AMD versenyezhet a 2018 ban megjelent játékokban a már Nvidia által nem alkalmazott technológiával és remek következtetéseket vonunk le belőle 3 évvel később ! Ha egyáltalán azokban működni fog bármilyen AMD skálázás. Erre vár mindenki! Mester

-
Alogonomus
őstag
Akkor nem lenne már DLSS 1.0, ha minden játék esetén a korábbi 1.0-s megoldást mára lecserélték volna a 2.0-s, vagy a fölötti verzióra. Ez nem történt meg.
Szívesen a szövegértelmezési segítséget. Csak kérdezz, és tanítalak. -
b.
félisten
Ha már az Nvidia szünet nélküli védelmezésének szánod az életedet, akkor legyél tisztában a helyzettel. Több játékhoz még csak a DLSS 1.0 áll rendelkezésre.
Nincs már DLSS 1.0 .Akkor 2018 ban és 19 ben az volt és azokban az marad.
AKi DLSS-t hoz ki 1 éve, az 2.0 támogatással hozhatja ki mert Nvidia azt trénigel .
. 2020-tól DLSS 2.0 van és most 2021 Április van.
Ne aggódj amíg a hülyeséget terjeszted én itt leszek . -
Alogonomus
őstag
Ha már az Nvidia szünet nélküli védelmezésének szánod az életedet, akkor legyél tisztában a helyzettel. Több játékhoz még csak a DLSS 1.0 áll rendelkezésre.
-
b.
félisten
Azért várjuk meg, hogy milyen minőséget ad, de a DLSS 1.0 az szinte biztosan messze le lesz körözve
az szép is lenne (spoiler : nem lesz),mert az 1.0 jobb minōségū volt,mint a dlss2...utóbbi teljesítményben lépett elōre,minōségben egyet vissza
Az 1.0 sokkal rosszabb minőségre és sebességre is mint a 2.0
-
hombre[EU]
nagyúr
Azért várjuk meg, hogy milyen minőséget ad, de a DLSS 1.0 az szinte biztosan messze le lesz körözve. Ami a nagy plusz, hogy ehhez nem kell majd heteken keresztül futtatott machine learning, vagyis minden játék mellé azonnal bekapcsolható lesz, nem csak elvétve pár játék alá, mint a DLSS.
Alpi: Hát végül is a BAR is működik az Ampere kártyákon, csak minek?
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Na az AMD komplex megoldásával elérhető plusz is várhatóan így aránylik majd az alap FidelityFX CAS hozadékához.Azért várjuk meg, hogy milyen minőséget ad, de a DLSS 1.0 az szinte biztosan messze le lesz körözve
az szép is lenne (spoiler : nem lesz),mert az 1.0 jobb minōségū volt,mint a dlss2...utóbbi teljesítményben lépett elōre,minōségben egyet vissza
-
b.
félisten
Azért várjuk meg, hogy milyen minőséget ad, de a DLSS 1.0 az szinte biztosan messze le lesz körözve. Ami a nagy plusz, hogy ehhez nem kell majd heteken keresztül futtatott machine learning, vagyis minden játék mellé azonnal bekapcsolható lesz, nem csak elvétve pár játék alá, mint a DLSS.
Alpi: Hát végül is a BAR is működik az Ampere kártyákon, csak minek?
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Na az AMD komplex megoldásával elérhető plusz is várhatóan így aránylik majd az alap FidelityFX CAS hozadékához.Az egy poén volt , ugye megvan, de legalább megint csillogtathattad a z Nvidia fikát.
Nincs már DLSS 1.0.... 2..0 van és ez amiről cikk szól nem DLSS eljárás. Az majd a FidelityFX Super Resolution lesz . Ami nem érkezett meg még mindig.
-
Alogonomus
őstag
Azért várjuk meg, hogy milyen minőséget ad, de a DLSS 1.0 az szinte biztosan messze le lesz körözve. Ami a nagy plusz, hogy ehhez nem kell majd heteken keresztül futtatott machine learning, vagyis minden játék mellé azonnal bekapcsolható lesz, nem csak elvétve pár játék alá, mint a DLSS.
Alpi: Hát végül is a BAR is működik az Ampere kártyákon, csak minek?
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Na az AMD komplex megoldásával elérhető plusz is várhatóan így aránylik majd az alap FidelityFX CAS hozadékához. -
imi123
őstag
Naja, nem teljes az öröm !
Ha viszont arra gondolok, hogy a saját, régebbi Nv vgammal milyen jól működik a Fidelity FX, ahol van és tudom használni, akkor az egyik ellenzék már kevésbé fájó.
Reshade-be már benne van a képélesítő, az FX Cas, de CP 2077-ben még a "resolution downscale" is működik. A régi Nv kártyámmal.
Minél több kártyán működik annál gyorsabban terjed.Legyen mindenkinek jó.
-
Alpi.
addikt
Naja, nem teljes az öröm !
Ha viszont arra gondolok, hogy a saját, régebbi Nv vgammal milyen jól működik a Fidelity FX, ahol van és tudom használni, akkor az egyik ellenzék már kevésbé fájó.
Reshade-be már benne van a képélesítő, az FX Cas, de CP 2077-ben még a "resolution downscale" is működik. A régi Nv kártyámmal.
-
ShiTmano
aktív tag
-
b.
félisten
Jó dolog.
-
Yodafon
őstag
-
Alpi.
addikt
Jó hír ez konzolosoknak, pc-seknek !
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Apple MacBook Pro 16" (2019) 32GB RAM / Radeon Pro 5300M / Retina / Touch Bar
- i5-14400F / RTX 5060 8GB WHITE / DDR5 32GB / Kompakt Gamer PC / Garancia
- 27% - Sapphire PULSE Radeon RX 7800 XT 16GB GDDR6 Videokártya!
- ÓRIÁSI BOMBA AKCIÓK! PSN, STEAM, UBISOFT CONNECT, EA APP, XBOX EREDETI KULCSOK 100% GARANCIA
- Készpénzes / Utalásos konzol felvásárlás! Személyesen vagy Postával!
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest



Jó hír ez konzolosoknak, pc-seknek !

