Hirdetés

2018. december 12., szerda

(#1) RacePrivat95

RacePrivat95
(újonc)

Nem alélok el attól a VGA-tól..

(#2) lenox válasza RacePrivat95 (#1) üzenetére

lenox
(PH! addikt)

Miben van jobb 1.3 kg-bol es 13 inchbol?

(#3) RacePrivat95 válasza lenox (#2) üzenetére

RacePrivat95
(újonc)

Nem kell máshoz hasonlítgatni, ebben legyen. :))

(#4) SidCorky válasza RacePrivat95 (#3) üzenetére

SidCorky
(HÁZIGAZDA)

Miért legyen, ha másban sincs? :D

iPhone X \\ iPad 2018 \\ Apple Pencil \\ HP Omen 15 2017 \\ HyperX Cloud II \\ Steelseries Rival 110 \\ LG 22MK430

(#5) kátú válasza RacePrivat95 (#3) üzenetére

kátú
(őstag)

Mire legyen több? Nem képes megjeleníteni a Google Diák prezit?

jelenleg én korlátozom a technikám nem ő engem

(#6) RacePrivat95 válasza kátú (#5) üzenetére

RacePrivat95
(újonc)

Nem is arról van szó, de akkor sem fogok lepetézni tőle, és nem hinném, hogy sok embernek lesz ez a gép alternatíva, ezen az áron.

(#7) Pete55555

Pete55555
(PH! kedvence)

148 x 304,6 x 210 :Y :Y

Jó vastag, még ha a 148mm is a vastagság :DDD

De gondolom elírás lesz :)

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#8) macilaci78 válasza lenox (#2) üzenetére

macilaci78
(Korrektor)

Azért ez nettó 450-600k-s gép, amihez még vegyél fickós VGA-t kívülre, mindezt egy alapvetően gémer piacon mozgolódó gyártótól. Vannak laptopok ettől fickósabb GPU-val is a piacon.

A matt fekete, alumíniumból készült házba 4 darab, felfelé irányuló hangszórót rejtettek a mérnökök, a legolcsóbb verzió 53,1 wattórás akkumulátorával a gyártó szerint akár 13 órán keresztül élvezhetjük ezek hangját. - kikapcsolt kijelzővel nem túl acélos. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Egy mag, két mag, négy mag, nyolc mag, tizenhat mag, harminckét mag... A proci lassan súrolja a ''dinnye'' szó fogalmát...

(#9) troviko válasza Pete55555 (#7) üzenetére

troviko
(senior tag)

Valóban, lemaradt egy vesszőcske.

Amúgy nekem az első gen blade-ek tetszettek, de ez valahogy nekem túl szögletes.

Sony Fan, Samsung hater -> Samsung fan, Sony hater - Nem én változtam, a piac... - Most S7E, és rühellem...

(#10) Nartaas

Nartaas
(lelkes újonc)

Inkabb lenne 6magos a proci es csak integralt grafika.

(#11) Sefter

Sefter
(PH! kedvence)

Nekem kimaradtak a gyártó termékei..milyen minőséget képvisel :F Reális az ár?

Psn ID: sefter_hun

(#12) noPublicFG válasza Sefter (#11) üzenetére

noPublicFG
(senior tag)

Nem

plus ça change, plus c'est la même chose

(#13) Mr Bond 007 válasza Sefter (#11) üzenetére

Mr Bond 007
(őstag)

Nem véletlen maradt ki, itthon nem forgalmazza senki. Pedig általánosságban elég jók szoktak lenni a konkurenciához mérten is. (Bár ez konkrétan most pont nem)

(#14) lenox válasza macilaci78 (#8) üzenetére

lenox
(PH! addikt)

Nagyobb meretben nem izgalmas, hogy vannak, nekik is van nagyobb meretben sokkal erosebb, 15 inchben 1060, 17-ben 1080. Ekkoraban sorold legyszi az erosebb gpus laptopokat. Vagy akkor most az ara a baj? Dontsd el legyszi. Mert fanyalogni lehet, de a teny az, hogy ez a merethez kepest egy eleg szep teljesitmenyu gep, foleg gpu tekinteteben, aminek megkerik az arat. Nekem mondjuk nem kene (15-ost vettunk, de odaadtam masnak), de azert mert nekem kell numpad es 32 gb ram. De a gpu teljesitmenye ennek mondjuk eleg lenne, masik feltetelem, hogy 4GB gpu mem kell, annak is megfelel, pedig ennek a tobbi mx150-nel szerelt noti nagy resze nem felel meg. Szoval pont a gpuba lehet legkevesbe belekotni szerintem.

(#15) SidCorky válasza Pete55555 (#7) üzenetére

SidCorky
(HÁZIGAZDA)

Az lesz, köszi, javítva. :R

iPhone X \\ iPad 2018 \\ Apple Pencil \\ HP Omen 15 2017 \\ HyperX Cloud II \\ Steelseries Rival 110 \\ LG 22MK430

(#16) ZuluMASTER

ZuluMASTER
(lelkes újonc)

Nem a teljesítmény,hanem inkább a hűtés ami kérdéses.. Bár Canadában lehet azon sem rágódnak majd :) Nekem az Asusom lehet kissé súlyos/testes.. De sosem kell aggódjak throttle miatt,hiába van benne 1070,vagy i7 8750h.. 4ghz felett sem érzem,hogy nagyon melegedne. Persze van alatta hűtőpad is. Mielőtt megvettem,szemeztem a Razerrel is,Alienwarrel is,de hiába skandáljuk,hogy az Asusnál a nevet kell megfizetni.. az előző kettőnél,ez jobban észrevehető.

Minden publicitás jó, kivéve a nekrológot.

(#17) Robert07 válasza RacePrivat95 (#6) üzenetére

Robert07
(fanatikus tag)
LOGOUT blog (1)

Ez a blade stealth. Az elozo generacioban egyaltalan nem volt dedikalt GPU. Ez a semmitol nyilvan jobb. Ha szukseg van a GPU-ra, akkor ott a sima Blade, ami igaz, hogy vastagabb/nehezebb, de egy GPU-nak kell a hutes, es azt ekkora helyen nem lehet megoldani.

突き出る釘は打たれる。

(#18) zirmi

zirmi
(újonc)

nekem tavalyi blade stealthem van, megvagyok vele elégedve eltekintve apró kellemetlenségektől.
mindenesetre nem vennék újra razert amig meg nem bizonyosodtam h javitották ezeket.

(#19) vaakuum válasza zirmi (#18) üzenetére

vaakuum
(őstag)

Publikusak ezek a személyes kellemetlenségek? Ha igen, megoszthatnád... :R

Star citizen Referral CODE: STAR-X374-GRFQ . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen . . . Szerintem is, csak nem pont úgy, waze!

(#20) kraven54

kraven54
(tag)

Istenem ez a 16,8 millió színárnyalat mindig kikészít.

Go Pats!

(#21) zirmi válasza vaakuum (#19) üzenetére

zirmi
(újonc)

igazából magával az rbs-el semmi bajom nincs önmagában, van hozzákötve egy corev2 (benne gtx1080) és inkább azzal kapcsolatosak ezek a dolgok:

- ha elindul a windows (azaz nem felébred hibernálásból vagy sleepből) akkor a felbontás elvan baszódva (2x olyan magas a tálca meg az egész kép olyan fura valahogy), kell egy logout és utána megjavul a kövi inditásig. mivel mindig sleepelem illetve hibernálom igy különösebben nem gáz.

- a thunderbolt csatlakozó egy kalap szar, egy picit is hozzáérsz a kábelhez és máris megszakad a kapcsolat, a kép visszavált a laptopra, a felbontás azonnal szétbaszódik. mostanában magától visszatér a monitorra ha megigazitom de ez korábban nem mindig volt igy, kellett egy restart. igazán rakhattak volna bele egy mágneses csatit mint az almáknál.

- ha a hangkártya a core-ra van kötve akkor laggol a hang

- néha nem látja a mambát a synapse és akkor visszavált default szin rotációra

hja és 3x küldtem vissza a core-t és egyszer az rbs-t. először az usb-k szarok voltak és a venti nagyon hangos volt, azt javitották de cserébe összekarcolták a szervizben a burkolatot, utána kaptam egy új házat rá viszont eltörték a belsejében a nyákot (egyébként az új ház aljáról ügyesen leszedték a termékinfókat szóval ha nem lett volna meg txt-ben minden akkor ezután már a supporthoz sem tudtam volna fordulni).
majd ezekután mondtam nekik ha kurva anyátokat és küldjetek egy vadi újat. küldtek.
a laptopban meg csapágyas lett az egyik venti és olyan hangja volt mint egy motorfürésznek, ezt is javitották ingyen és bérmentve.

szóval tudják ők is súlyos problémák vannak házon belül ezért a legkisebb panaszra is azonnal javitanak/cserélnek.
ettől függetlenül a németországi "letmerepair" szervizük egy rakat szar és senkinek nem ajánlom.

(#22) vaakuum válasza zirmi (#21) üzenetére

vaakuum
(őstag)

hasznos infók, köszi, hogy rászántad az időt :R

Star citizen Referral CODE: STAR-X374-GRFQ . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen . . . Szerintem is, csak nem pont úgy, waze!

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.