Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Abu85 #8 üzenetére

    az elmúlt pár hétben/ hónapban a SQE hír óta visszatért több ugyan ilyen nagy cím FC, Warhammer ,Tomb raider, Deus Ex . Farming Simulator 19, Just Cause 4 stb ..nagyon sok játékot dobtak hozzá,a Cyberpunkot hivatalosan is bejelentették rá first day tökre hír értékű dolgok.

    vagy "More Supported Platforms Finally, our team is hard at work to bring GeForce NOW to supported Chromebooks. "
    vagy" Ansel Coming To GeForce NOW "

    tudod ezek lennének hír értékűek ezzel kapcsolatban mert mostantól a kiadók jönnek mennek, szerződések kötődnek vagy nem... a játékok is velük együtt és nvidia jó előre bejelenti a távozásukat, - a te döntésed az persze hogy ebből , azt írod meg ami éppen jólesik,modjuka távozásokat, én meg ezzel kapcsolatban kifejtem a véleményemet, hogy rengeteg fejődés és pozitív dolog történt a szolgáltatásban ami nem kapott reflektorfényt, és az hogy most elmegy 7 játék de igazából 4 cím az meg igen.

    De mint írtam ez a te döntésed természetesen, én csak olvasója vagyok a lapnak és követője a szolgáltatásnak.

    A másik felére reagálva :

    "Egyébként nyilván ez a piac arról szól, hogy ki mennyi pénz tud odadobni a kiadóknak a tartalomra vonatkozó jogokért. "

    nem, ez ,nem erről szól nagyot tévedsz ebben. Dobálhatnak a kiadóknak akár mennyi pénzt a multicégek, ha az ok ,amiért teszik megbukik.Ez ne esély kérdése, egy szolgáltatás akkor működik csak ha kell a felhasználóknak, nem akkor ha döntik bele a pénzt.
    Ezt a pénzt velünk fizettetik meg többszörös áron ami már több , min lehúzás. Az ilyen szolgáltatásoknak egy lesz a sorsa, kuka, mint már annyi projekt a nagy Google égisze alatt....
    A játékosoknak nincs erre szüksége , ezt mutatják számok és az adatok, hogy szenved a Stadia....
    Steambe bekerül a GF now és onnantól halleluja. jah hát igen az is lehetett volna éppen egy elég nagy hír origó azért lehozta... [link]

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák