Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ddekany

    veterán

    válasz Kisbocs06 #33 üzenetére

    Ez a magától bekapcsolódás/felébredés egyik a sokakat sújtó Windows elmebetegségek közül, amiknek jobbítása látszólag senkinek sem a hatásköre MS-nél. Vagy nem tudom miért nem magától érthetődő nekik, hogy ha nem állított be kifejezetten ilyet a felhasználó, akkor automatikusan soha, de soha ne kapcsoljon ki, be, vagy induljon újra a gép!

    Én amúgy bekapcsolásra azzal a variációval találkoztam, és nem egyszer, mikor alvó állapotban van a gép és aztán éjjel közepén felébred (ami felébresztheti a felhasználót...), vagy bekapcsol a táskában, és megfőzi magát. Szóval nem tudom a te esetedben bármit segít-e, de én arra két dolgot tudok:

    1. Ne ébredjen fel a kép az éjjel közepén frissíteni (és aztán maradjon bekapcsolódva):
    Vezérlőpult\Hardver és hang\Energiagazdálkodási lehetőségek\Sémabeállítások szerkesztése\Speciális energiaellátási beállítások módosítása: Alvó állapot/Felébresztési időzítők engedélyezése: Letiltás

    2. Ne ébredjen fel a gép, ha megosztott mappája van, és egy másik gép "ránéz": Eszközkezelő / Hálózati kártya / Tulajdonságok / Energiagazdálkodáss / Az eszköz felébresztheti a számítógépet: Ki

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák