Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bteebi

    veterán

    Komolyan nem értem ezt a siránkozást, amit egy csomóan levágnak itt. Én talán 2 éve 28 ezerért vettem egy 250 gigás 850 EVO-t, ma talán feleannyiba kerül a 860-as. Ma már egy egy terás SSD se elérhetetlen, holott néhány éve még a 120 GB volt a standard. Ment a sopánkodás az SLC-MLC váltásnál, majd az MLC-TLC váltásnál is. Az SSD-k meg mégse nagyon akartak megpusztulni, ha tönkre is mentek, az a vezérlő miatt volt...

    Amúgy meg minek kellene valakinek egy mondjuk 4 terás SSD GB/s-es sávszélességgel? Hogy gyorsabban menjen róla a letorrentezett 4K film??? Egy igazán nagy SSD elsősorban háttértárnak van, nem arra, hogy arról menjen a Vindóz meg a Minecraft. Arra veszel egy valóban gyors, M.2-es SSD-t mondjuk 250-500 GB kapacitással...

    Ennek is meglehet a maga piaca. Egyszer teleírod oszt csókolom. Nem kattog, és nem lassabb, mint egy HDD, random írás-olvasásban meg sokkal gyorsabb lesz. Igaz, nem tudod 100 ezerszer teleírni, de ha nem vagy hülye, akkor nem is akarod... Torrentezni se feltétlenül erre kell. Vagy legfeljebb úgy, hogy teleírod, aztán meg azt csak olvasgatod.

    Olcsóért jó lenne ez egy hangtalan géphez.

    Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Új hozzászólás Aktív témák