Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HeavyToys

    senior tag

    válasz Ch4r0n #65 üzenetére

    Én értem az érvelésedet. De akkor is ár/érték arányban a Packard Bell jobb. Egyébként nyilván, nem kényszer azt választani amit ő vagy én mondunk. Mindössze egy lehetséges alternatívát próbáltunk nyújtani, ami az esetek többségében jobb vétel, mint az említett Asus gép. Végülis, mint mondtam, a te személyes igényeid a fontosak, ha jobbnak látod az Asus-t, akkor vedd azt, szerintem nem mondtuk, hogy rossz gép lenne. Csak arra figyelj, hogy SSD-nél nem illik fullra rakni, a 8gb-ból, pedig kb 7,7-7,8 a használható - meego - progik. Szóval ténylegesen kb 3-4 gb adatot tudsz majd rátenni.

    Amúgy meg hogy a Packard Bell nem nagy márka az ebben az árkategóriában vicces. Hidd el, hogy ennyiért még egy Apple cucc se lenne jobb minőségű, jobban összeszerelt, mint ezek a PB vagy akár Asus gépek.

    Egyébként kicsit OFF, de a PB minőségével személyes tapasztalataim szerint, semmi gond. Tudom nem lehet még 1000 gépből sem általánosítani, de kb 10 db-ot adtam már el és senki nem jelentkezett garanciális problémával (igaz, más gyártók esetében sem jellemző a probléma, legalábbis amiket én értékesítettem).

Új hozzászólás Aktív témák