Hirdetés

2019. július 17., szerda

(#1) jones965

jones965
(Modder)

Végre már folyamatos jó híreket lehet olvasni AMD részéről.
Az árképzése sem végzetes, jó alternatíva lehet azok számára, akik DDR 3 gépet szeretnének, és nincs pénzük a konkurencia platformjára.

(#2) Bluegene válasza jones965 (#1) üzenetére

Bluegene
(PH! addikt)

állítólag nagyon kelendően a PH2 procik, úgy viszik mint a cukrot

én a 810-esben látok fantáziát, a -2MB cache alig érezhető, olvastam tesztjét és 3,7ghz-re húzták

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#3) DEV_NULL válasza jones965 (#1) üzenetére

DEV_NULL
(őstag)

DDR3 ??
"Ejj ráérünk arra még.."
Egyébként jöhetett volna igazán egy gyárilag 3GHz-es változat, de látom az még várat magára.

A felszívott jólét már a nyálkahártyád marja.

(#4) TomBoy1986

TomBoy1986
(PH! kedvence)

Még mindig nem jön a 925-ös :(

Na nem baj, akkor várok továbbra is türelmesen ;]

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#5) Domi_Jani

Domi_Jani
(tag)

Mikor lesz már Phenom II-es PH! teszt???

A mi boltunkban mindenki örömet okoz nekünk. Egyesek azzal, hogy bejönnek, mások azzal, hogy kimennek.

(#6) gyiku válasza Domi_Jani (#5) üzenetére

gyiku
(PH! nagyúr)

mar 2 hete is volt ra igeret, de vmiert csuszik a dolog. :F

hüllő

(#7) bacsis

bacsis
(Közösségépítő)
LOGOUT blog

banyek nagy inteles vagyok, de egyre jobban szemezgetek ezekkel a procikkal.. nagyon jó az áruk, jól tuningolhatók, és a procik oda vissza kompatibilsek az alaplapokkal...
nem ám "8fajta" foglalat mint a nehalemnél :W :R

(#8) Thrawn válasza Domi_Jani (#5) üzenetére

Thrawn
(PH! félisten)

Ma.

Different songs for different moods. Diablo 3: Thrawn#2856 łłł Demon Hunter's Club: http://tinyurl.hu/xWu6/ łłł Look! More hidden footprints!

(#9) gyiku válasza Thrawn (#8) üzenetére

gyiku
(PH! nagyúr)

up

hüllő

(#10) Oliverda válasza TomBoy1986 (#4) üzenetére

Oliverda
(Jómunkásember)

Gondolom hogy akkor az majd március elején. Aztán áprilisban pedig jön a 945 és a 950, csak hogy minden hónapra legyen valami új...

Az X3 720 Black Edition-nek elég kellemes árcédulát találtak. Pont azzal az egy maggal kerül kevesebbe mint a 920, viszont pluszban jár a szorzózár mentesség és az AM3 kompatibilitás.

[ Szerkesztve ]

Első TransferWise átutalásod £500-ig ingyen: kérd a kódod privátban!

(#11) Balika911 válasza bacsis (#7) üzenetére

Balika911
(PH! nagyúr)

Egy fajta foglalat van a Nehalem alá, év vége felé pedig lesz mégegy. Amúgy nekem is szimpatikusak ezek a Phenom II-k (az AM2+ tokozásúak különösen), csak az ilyen barokkos túlzásokat nem szeretem. :)

Az oda-vissza kompatibilitás itt sincs meg teljesen, egy AM2+ CPU-t nem tudsz beletenni egy AM3 lapba.

Kinn-e van a Phenom II teszt? Megyek is olvasni. :R

band1103:

Mondtam, hogy bele kellene mennie, vagy hogy ez így nincs jól? Nem.

[ Szerkesztve ]

JBL Studio 220 hangdoboz eladó

(#12) band1103 válasza Balika911 (#11) üzenetére

band1103
(őstag)

De miért is kéne AM2+-os cpu-t tenni egy AM3 lapba :U ? Jól van ez így nagyon :C !

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#13) Fecogame válasza band1103 (#12) üzenetére

Fecogame
(PH! kedvence)

Lefele kompatibilis, vagyis AM2+-ot nem tudsz AM3-ba tenni, csak fordítva... :C

Gyenge a hálózati jel? 4G/LTE antennák, raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#14) Chaser

Chaser
(Jómunkásember)

Ha a TDP legalább a 3 magosaknál 65W lenne, nagyon szimpatikus lenne :K Mikor kezd 45 nanon gyártani az AMD?

_tejesen'® joálapotpan'™_

(#15) DEV_NULL

DEV_NULL
(őstag)

fura nekem kicsit hogy agyon sztároljátok az amd-t mert kompatibilis a tokozás, azért azt sem szabad elfelejteni hogy az intel részéről a 775 elég életképes volt (szvsz lesz is még), rengeteg cpu jött bele az évek során mégsem volt egekbe magasztalás

[ Szerkesztve ]

(#16) csibor válasza Chaser (#14) üzenetére

csibor
(PH! addikt)

Ez már azon van,szerintem :F

(#17) Calibos válasza Oliverda (#10) üzenetére

Calibos
(PH! addikt)

X3 720BE
Első árnak kb. 140 euro, 3-4 hét és megfontolandó választás lehet. Számomra a teljesítménye is rendben.

[ Szerkesztve ]

(#18) siriq válasza Chaser (#14) üzenetére

siriq
(PH! addikt)

Az AM2+ PH2 procik mar 45 nanosak.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#19) CPT.Pirk válasza DEV_NULL (#15) üzenetére

CPT.Pirk
(Jómunkásember)
LOGOUT blog

Már hogy hogy ne lett volna magasztalva 775? Abban az időben elég rossz helyzetben volt amd, erre most végre van használható processzoruk, amihez nem kell megint kidobni a gép felét, és ennek örülünk. Nem tudom ezen mit olyan nehéz nem érteni...

Egyébként hol van az egekbe magasztalás? Valahogy nem látom a hozzászólások között, max általános pozitív fogadtatást.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#20) DEV_NULL válasza CPT.Pirk (#19) üzenetére

DEV_NULL
(őstag)

AMD "agyon sztárolás" nem pedig "egekbe magasztalás" kösz ;]

Nem ebből a pár hozzászólásból indultam ki, hanem az általános fogadtatásból, próbálom pártatlanul nézni a dolgot, álltam már mind2 oldalon (INTEL - AMD). De eléggé zavaró hogy az AMD kezd (talán) egyenesbe jönni cpu fronton erre a sok hithű fanatikus AMD-s már egyből lázad hogy az INTEL tokozást mer váltani (bár ennek "ránkerőltetésével" nem értek egyet) éshogy velük megint kibasztak, az AMD pedig mennyire rendes, fényesre nyalja a seggünket mert "nem kell kidobni a gép felét" és ez mennyire jóó.

Szóval most lett elegem ebből és ide fejtettem ki a véleményem.

ÉN KÉREK ELNÉZÉST :R

[ Szerkesztve ]

(#21) TomBoy1986 válasza Oliverda (#10) üzenetére

TomBoy1986
(PH! kedvence)

Most néztem át a Computerbase tesztjét a 810-esről és 805-ösről, s bizony lehet hogy inkább ez lesz csak, mert a különbségek a 940-eshez clk2clk konvergálnak erősen a 0-hoz...

Übertaktolni ugyanolyan frankón lehet, szóval jónak tűnik :K

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#22) Paul Striker válasza Calibos (#17) üzenetére

Paul Striker
(lelkes újonc)

Azonnal veszek egy ilyet mikor lesz munkam :W .

AMD fan lettem:), pedig mindig csak Intel alapu gepeim voltak!

(#23) Chaser

Chaser
(Jómunkásember)

Most olvastam a phenom2-es cikket, igen 45 nanosak :B :R 4 magra jó, de úgy tudom az új 2 magosak is 95W-osak, azokat kevertem ide valahogy.

(#24) TomBoy1986 válasza Chaser (#23) üzenetére

TomBoy1986
(PH! kedvence)

Mert azok 65nm-esek. A 45nm-es 2 magos P2 csak nyár környékén jön => goto Oliverda logout.

(#25) Chaser válasza TomBoy1986 (#24) üzenetére

Chaser
(Jómunkásember)

Tudom, azokkal kevertem:) Várom őket.

(#26) Bon3ss válasza TomBoy1986 (#21) üzenetére

Bon3ss
(PH! kedvence)

Én is pont erre jutottam, hogy egy 810-es elég lesz, ha az itthoni kereskedők is úgy formálják az árakat.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#27) CPT.Pirk válasza DEV_NULL (#20) üzenetére

CPT.Pirk
(Jómunkásember)
LOGOUT blog

Most őszintén, kit érdekelnek a hithű fanatikusok, meg hogy mit irkálnak?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#28) szki válasza TomBoy1986 (#21) üzenetére

szki
(őstag)

A Computerbase megint nagyon jó tesztet csinált, akárcsak az AM2+-os Phenom II-kről!

Ez a 810-es CPU tetszik! Hozzá egy olcsó Giga alaplap (117 v.156 Euro Ipon hír szerint), és olcsó DDR3 RAM, aztán oké!

(#29) Calibos válasza TomBoy1986 (#21) üzenetére

Calibos
(PH! addikt)

Már csak a rendes árazást kell eltalálni. Tuningot nézted?

(#30) keldorpapa88 válasza Balika911 (#11) üzenetére

keldorpapa88
(Jómunkásember)

Hát vagy lesz Socket 1155 és 1156 is középkategóriába. Intel is egyre szánalmasabb, pont, mint az nVidia.

fact: Radeon is better than GeForce

(#31) band1103 válasza Fecogame (#13) üzenetére

band1103
(őstag)

Ennyi erővel azt is mondhattad volna hogy az ég kék ha nincs felfő :W . Nem jött át a mondanivalóm? Nem baj.

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#32) Balika911 válasza keldorpapa88 (#30) üzenetére

Balika911
(PH! nagyúr)

Mi a fene, az i5-nek miért kell két foglalat? Lehet, nem drogra kéne költeni a bevételt és akkor nem találnának ki ilyen hülységeket. :D

JBL Studio 220 hangdoboz eladó

(#33) P00By

P00By
(PH! nagyúr)

Öröm ilyen hírt olvasni. Az olvasott tesztek alapján nincsen miért szégyenkezni!

(#34) Konfigos

Konfigos
(őstag)

Na az az :C Ez a 720Be pont az a proci amit nekem találtak ki.Szerintem nagyon kelendő processzor lesz idővel.Már csak egy jó kis giga Ud4p deszka kellene mellé ;]

(#35) Paul Striker

Paul Striker
(lelkes újonc)

Tesztek es tesztek az uj AMD Phenom II 720 BE és 810 AM3 rol:
overclockersclub, hothardware, anandtech, hexus, guru3d, enthusiast.hardocp.
Nehol a kis 720 BE meg a Core I7-re is raver :R !

[ Szerkesztve ]

AMD fan lettem:), pedig mindig csak Intel alapu gepeim voltak!

(#36) littlelion21 válasza keldorpapa88 (#30) üzenetére

littlelion21
(PH! addikt)

Hát gratulálok. Egy kanna benzint nekik...

(#37) Gyuri27 válasza Konfigos (#34) üzenetére

Gyuri27
(PH! félisten)

Valóban örvendetes. :K
Bár én szivesen látnék egy (olcsóbb) zafir lapot alatta. :DDD

[ Szerkesztve ]

Amd promóciós jellegű 3 hónapos xbox game pass hurut pc-re eladó.

(#38) Oliverda válasza TomBoy1986 (#21) üzenetére

Oliverda
(Jómunkásember)

A DDR3 néhol egész szépen hoz. Pedig ennél idővel már csak jobb lesz ha beérnek a BIOS-ok is netán bevetik a DDR3-1600 támogatását is ahogy azt anno DDR2-1066-tal tették.

Tuningosoknak a 805 és a 810 elég best buy esélyes a 720 BE-vel egyetemben.

(#39) marcias

marcias
(őstag)

Intel Core 2 Quad Q9650 (3.00GHz) - $530 -> $316 (-40%) Hát ez azért vicces. Csak nem rájöttek, hogy csöppöt túlárazott termék? Most jöjjön ide egy Intel-fan, hogy pusztuljon az AMD...

Steam: marcias88

(#40) Majstor válasza marcias (#39) üzenetére

Majstor
(senior tag)

Pontosan... de abban biztos lehetsz, hogy lesz rá példa. (sajnos nem is egy) :U

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#41) hétalvó

hétalvó
(PH! addikt)

805-öst kérnék holnapra 30k-ért és már is veszem. ;)

pedig már gondolkoztam megint a sötét oldal felé kacsingatni. :U

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#42) Crytek

Crytek
(PH! nagyúr)

Hát ha ilyen jó ez a 3 magos 720-as akkor ninc sis értelme 940-es phenom 2-öt venni és még olcsobb is !
Végre amd jót alkot!

Gigabyte Z170 D3H, i5 6600K@4.4ghz, 2x4GB Kingston Fury Hyper X DDR4, EVGA Supernova 650 G1, Zalman Z9, CM 212+,Zotac 1070Ti AMP! Extreme / Xbox One X

(#43) TomBoy1986 válasza Bon3ss (#26) üzenetére

TomBoy1986
(PH! kedvence)

Na, akkor majd versenyzünk egyet a topicban ;]

Oliverda:
Igen, én is csodálkoztam rajta, de nem baj, legalább van értelme AM3-at venni. A 720 viszont nekem biztos nem való, mert csak 3 magos, az meg visszalépés :)

szki:
Nagyon jókat szoktak csinálni, s általában az elsők között vannak, s tényleg kitértek mindenre. Láthatod, hogy Phenom II-ben is mennyi beállításon nézték meg a dolgot...

[ Szerkesztve ]

(#44) Bon3ss válasza TomBoy1986 (#43) üzenetére

Bon3ss
(PH! kedvence)

De nem pre-tested processzorral... ;]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#45) DarkByte

DarkByte
(PH! addikt)

A 920 -as jó is lenne a 810 -es árában. :D Egyre jobban tetszenek, pedig eddig Intel irányban nézelődtem leginkább. AM3 alaplapok mikor is várhatóak, erről van már valamilyen infó? :F

DIGI Mobil | 📱 OnePlus 6T 📍 Szeged

(#46) leviske válasza DarkByte (#45) üzenetére

leviske
(PH! nagyúr)

Szerintem az AM3-as procikkal párhuzamosan várható a felbukkanásuk. Az MSI, Gigabyte, Biostar, ASUS, J&W és elnézést a többiektől, akiket kihagytam már rég bejelentették az AM3-as lapjaikat.

Ha beírod a PH!-n a keresőbe, hogy AM3, biztos, hogy találsz már sok nyitott alaplap topikot. :DDD

(#47) Oliverda

Oliverda
(Jómunkásember)

AMD Phenom II X4 810 and X3 720 BE (LostCircuits)

Érdemes végigolvasni/nézni mert elég jó teszt.

Nem rossz ez a kis 150 dolláros 720 BE.

DarkByte: 2-3 hét és elérhetőek lesznek.

[ Szerkesztve ]

(#48) leviske válasza leviske (#46) üzenetére

leviske
(PH! nagyúr)

Tévedtem. 3 van + magának az AM3-nak a topikja. :DDD

(#49) DarkByte

DarkByte
(PH! addikt)

Köszönöm a válaszokat. :R

DIGI Mobil | 📱 OnePlus 6T 📍 Szeged

(#50) CYBERIA válasza TomBoy1986 (#21) üzenetére

CYBERIA
(őstag)

Nagyon viszi! :K
Nem sokat tudok németül, ki tudnád bogarászni, hogy mivel hűtötték?

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.