Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz angyalpc2 #8 üzenetére

    Csak halkan megjegyzem aprón kettő k20 is van 50eért, téssék alkudni. (40eft-ért vettem a k20c-t)
    Aprós használt kártyákat meg jól meg kell nézni, iszonyat sok a javított, vagy eleve rossz minőségű.
    M40-esnél ez új dolog kb 1 éve van ilyen lehetőség. Fagyás meg visszavezethető arra is hogy leírasokban OC is szerepel illetve legtöbben nem tudják lehűteni ami logikus is mert ilyen nagy nyomású ventik nem gyakori cuccok otthon, aztán a sima egyszerű ventikkel próbálloznak.
    K20-nál nem tapasztaltam instabilítást, sőt amikor nem ment akkor is játszottam vele tovább csak éppen alig volt fps úgy belassult. Gtx 1060 3Gb vrammal határeset, nem biztos hogy vennék már 4gb alatti kártyát. (Skyrimezek is 4-8k modokkal bár a pro duo viszi de koppon van a 4gb ramja) bár tudom hogy ezek elvoltak ilyen kevés vrammal de akkor már ne ez (is) legyen később a limitáló tényező.
    M40 ről még nem tudok nyilatkozni játékok alatt milyen de leleve úgy kezdeném hogy valami okos orosz bios raknék rá.

    CounterBoci
    Nekem a radeon pro duo nem volt gyárilag uefi biosos és nincs kép bootoláskor, amd gyári support adott uefi biosokat azt felraktam és gpuz ben már uefi képesnek írja de továbbra sincs kép csak windows alatt.

    [ Szerkesztve ]

    Vintage Story PH szervere újra fut!

Új hozzászólás Aktív témák