Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz Fred23 #32 üzenetére

    Engem is érdekelne... ezt érezte az AMD is amikor nem engedte piacra. :D

    Amúgy én 2700-ról váltottam 4650G-re, multicore kb. ugyanazt tudja 8 vs 6 mag, single-ben jobb a Renoir és azért érezhető a mindennapokban is. Ha nem is 1db böngészőnél nyilván.

    @zsid
    A gyári def. mérésnek nyilván van létjogosultsága de szerintem ami (pár kattintással és nem nagy extra költséggel) elérhető tuning azt is érdemes figyelembe venni egy szakmai fórumon ha épp az a szűk keresztmetszet ráadásul.
    Amihez delidelni meg vért izzadni kell azt nyilván nem érdemes belevenni. :D

    És itt az általam írt ram oc-re azért visszatérnék, mert a 4.2-5.0GHz az mindennek tűnhet csak nem normál tuningnak. :D De ezeknél a cpu-knál az és igazából jobbféle - de nem prémium árú - ramokból is szinte alapból kijön. Hynix CJR, Micron E-Die (Samsung B-Die is nyilván de azok már jócskán felárasak) átkattintod és megy.

    Ha 1.5-2x árú ram kéne ehhez egy 3200as kithez képest meg 2 hét hangolás és sok miatyánk akkor hülyének nézném azt aki bedobja. Annyit nem ér. Abból a pénzből akkor kijön a dvga felára. :) De ezek tényleg kb. szinte mind tudják, cpu, imc, ramok is. Ha rosszabb példány akkor 4.2 lesz, nem 4.4-4.7 :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák