Hirdetés

  • Lenovo Essential Wireless Combo

    lo Lehet-e egy billentyűzet karcsú, elegáns és különleges? A Lenovo bebizonyította, hogy igen, de bosszantó is :)

  • Hosszabb bemutatót kapott a Steel Seed

    gp A PC-re és konzolokra szánt teljes kiadás valamikor idén debütál, pontos dátumot még nem kaptunk.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kleroo

    veterán

    Szerintem nehéz kijelenteni hogy halott-e a pc.
    Vagy 10éve hallani,hogy na most aztán totálisan vége.kaputt,haláááál,ect :D.
    De manapság alap dologgá vált az adsl.s a pc-userek szinte mindent letöltenek.
    Az eladási statisztikában ez meg is látszik. konzolra vagy 10x többet adnak el adott játékból,mint pc-re.Szerintem már jó ideje bukta kiadni pc-re a dolgokat(nem hozza vissza a portolásba fektetett pénzt se).A legtöbb kiadó csak szolidaritásból adja ki rá.
    És azt sem szabad elfelejteni hogy mennyire sok only konzol játék van(igaz régen is volt,de most már aggasztóan sok).
    Nehéz megjósoéni a jövőt,de talán látszanak a jövő vázlatai.
    Pc-re megmaradnak a stratégiák,igényes rpg-rpg szerű játékok,a AAA fps-ek,valamint a szimulátorok(lfs,rfactor,raceon)
    Konzolra pedig MINDEN más,ami inkább csak szórakozásra van,és nem kell hozzá kockának lenni,hogy ügyes legyen.(ugrálos,lövöldözős,arcade verseny,ect,ect)
    Ezekből a nagyobb neveket talán átportolják pc-re(gtaIV szinten).

    Szóval szerintem most tényleg gáz van.De azért még nem kell eltemetni.Bizonyos játékok biztosan megmaradnak,az pedig a jövő zenéje,hogy tovább nő a warezolás,vagy valami más fog történni(pl csak stream alapon lehet játékot venni,s így a pc-s eladások is elérik azt a szintet,hogy kiadják rá a játékokat)

    De lehet hogy az a jövő,hogy nem lesz se konzol se pc, csak egy multimédia doboz a tv-hez,mindenre :D

    A fermire nagyon kíváncsi vagyok.Most fog eldőlni,hogy a jövőben a több gpu-s megoldás lesz jó irány,avagy a gigantikus single-gpu. szerintem jó lesz,de nem elég jó;nem fog 8800gtx-szintűt durrantani. Inkább 2900Xt szerű "csalódás" lesz

    [ Szerkesztve ]

    Hodor. Hodor? Hodooor!

Új hozzászólás Aktív témák