Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BeZol

    őstag

    válasz MZperX75 #2 üzenetére

    Nos igen, én is ilyet terveznék egyszer, hogy egy helyben tudok futkározni, DE beleizzadsz a headsetedbe és bepárál 5 percen belül. Papiron tuti, gyakorlatban egyelőre problémás, legalábbis a headset részéről. Az állvány szempontjából is olvastam már olyat, hogy a cipős megoldás hangos, míg egy másik cég zoknival megoldotta, annak minimális a zaja emiatt. De ez is olyan dolog, hogy csak a sokadig honlapon írtak egyáltalán ilyesmiről... Ki tudja milyen nem tetsző dolgok jönnek elő. Azért egy kábelrengeteg is megy ilyenkor a fejedhez, azt is valahogy nem túl zavaróan meg kell oldani.
    A széknél is lesz buktató, tippre a hányinger a forgások miatt, vagy h nem indul el időben a kellő irányba oda-vissza fordulásnál, stb.

    Mindezek után a legnagyobb baj még továbbra is talán a helyszűke nekem, mert már nagyon szeretnék forza-hoz kormányt egy állvánnyal, de hát hova teszem mikor nem kell... Na ezek sem picik. Ha közben nem látni a tv-n, hogy mit csinál az emberke, akkor szépen kiközösíti magát. A playstation-ösnél ez oké, a többit nem vágom.

Új hozzászólás Aktív témák