Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz NGA #39 üzenetére

    igen, már írtad. most már másodszor is megtudtuk. :D na erről beszéltem.

    mellesleg ez miért is az iOS hibája? Majd a Facebook csinál frissítést, ha már nem éltek a béták adta lehetőséggel, és nem készültek fel az új verzióra. Olyan nekem is volt, hogy béták alatt 1-1 alkalmazás összecsinálta magát, szépen jöttek is a frissítések, mire kijött a végleges változat, már rendben volt az app. Volt pár, ami nem. De ez nem az iOS hibája. Emellett persze biztos nem tökéletes (semmi nem az), de a te példád pont semmit nem ér, ráadásul már kétszer jegyezted meg csak ebben a topikban, de ha jól rémlik máshol is olvastam már. Na ezt jelenti a hangos kisebbség. Nem azt mondtam, hogy nem léteznek a hibák (mondjuk a te esetedben pont nem az ios a hibás, de általánosságban beszélek most), hanem hogy mindig a problémával kapcsolatos megjegyzések vannak túlsúlyban, hiszen ez zavarja az embert, ennek ad hangot, erre akar megoldást. Te meg különösen szereted mondjuk kritizálni az Apple-t, de ez másik story. :D

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák