Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • MG4 menetpróba

    ma Mindenképpen van fantázia az MG4-ben, az alapfeladatokat olcsón kipipálja, de többet akar nyújtani, mint amire képes.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gargouille

    őstag

    Kicsit csalóka ez az eszköz, csak nálam itthon van 3db notebook és 2db asztali gép amin Win10 van, nemsokára jön még egy hozzá. Persze ha elosztjuk, akkor is nagy számú user van már.

    A W10-re váltás valóban elég agresszív módon történt (és akkor még finoman fogalmazok), ami miatt én is haragudtam az MS-re, annak ellenére, hogy semmi kifogásom nem volt amúgy a W10 ellen és eleve MS környezetben is dolgozom, de az én gyomrom is forgott tőle.

    Az ő oldalukról értem a logikát benne (ha el nem is fogadom), drasztikusat kellett lépniük, mert az a széttagozódó heterogén állapot ami az évtizedek alatt kialakult, valóban elérte azt a szintet aminek a kezelése minden szempontból gáz volt. Nem csak az MS-nek, de szinte mindenkinek aki hardvert vagy szoftvert ad alá, hogy a biztonsági oldaláról ne is szóljunk.

    Az erőszakos frissítés sem vált a W10 erényévé, én biztos, hogy sokkal kevesebb de jobban átgondolt update-et adnék csak ki. A funkció frissítéseket pedig egyenesen leválasztanám az egészről, abban szerintem az lenne a legjobb ha lenne egy Windows "core" (nem a gui nélküliségre gondolok :D) ami funkcionalitásában az alapokat tartalmazza és változatlan, minden egyéb feature pedig opcionális lenne. Biztos, hogy ez sokkal jobban találkozna a felhasználói igényekkel.

    Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

Új hozzászólás Aktív témák