Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #04824576

    törölt tag

    válasz #16820480 #3 üzenetére

    Nem trollkodás az. Csak egy poénos hasonlattal fejezte ki, hogy a többség véleménye önmagában nem jelent semmit. A windows hibái meg nyilvánvalóak. Senki nem mondta, hogy akinek valamiért csak az a jó, az ne használja.

    (#9) sheratan: Azért van egy hatalmas különbség. A windows mögött egy hatalmas, multinacionális cég áll. Pénzzel, és az adataiddal is fizetsz érte. Azon kívül minden újdonságot agresszíven tolnak, akkor is, ha nem akarod. A Linux meg ingyenes, és azt a disztrót, és verziót használod, amelyiket akarod. Előbbitől elvárná az ember, hogy minimum nagyobb hibák ne legyenek benne. Ahhoz képest...

    Nem tudom, milyen Linux disztrót, nyomtatót, és skennert próbáltál, de én sokáig windows-oztam, és amikor nemrég komolyan nekiálltam, hogy alaposan átnyálazom a Linux működését (azóta is azt használok), az egyik, ami nagyon tetszett benne, az pont az volt, hogy bármit dugtam a gépre, azonnal működött, driver telepítgetés nélkül is. Még az előtelepített nyomtató és szkenner kezelő szoftverek is egészen jól használhatók.

Új hozzászólás Aktív témák