Hirdetés

2019. augusztus 21., szerda

(#1) .mf

.mf
(veterán)

Biztos, hogy ezek Lenovo gépek, és nem a gyárban véletlenül rakták csak rá ezt a matricát HP helyett? ;]

A cikkben elhangzik rengeteg felesleges info, csak a lényegesebbek maradnak ki, pl. akku kapacitása, akkus üzemidő, méret, tömeg, stb...

(#2) bartucc

bartucc
(addikt)

Nekem az utolsó nyerte csak el több tekintetben a tetszésem, de ára az biztos van... Minek egy ilyen laptopba 8Gb memória? Még a 4-et se igazán használjuk ki. (játék, alapvető felhasználás, munkára már elmegy, de akkor Quadro-t várnék)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#3) Sicilian

Sicilian
(addikt)

Jól néznek ki :B

nothing is true everything is permitted..

(#4) #61666560

(törölt tag)

Fényes kijelző... :(((

(#5) outsiders

outsiders
(aktív tag)

az U szériás idapadek nagyon szépek lettek, verik az előző modelleket bőven... Árban is ahogy olvastam sajnos....

Az interneten vitatkozni olyan, mint a paralimpia: ha nyersz is, retardált maradsz.

(#6) Integra

Integra
(titán)

mik ezek te jó ég??????

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7) Alex91 válasza Integra (#6) üzenetére

Alex91
(nagyúr)

Apple gepek? :DD :C :Y

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#8) bartucc válasza Alex91 (#7) üzenetére

bartucc
(addikt)

Inkább csak szeretnének azok lenni... :)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#9) ^Clown

^Clown
(veterán)

Tucat-kacat gépek ezek sajnos, szokásos csilivili kijelzővel.

(#10) bartucc válasza ^Clown (#9) üzenetére

bartucc
(addikt)

Eddig a Lenovo-ról csak jókat hallottam, vagy az is a régi szép idők?

(#11) Saint_

Saint_
(nagyúr)

nem kell, nem kell :))

I humbly and respectfully decline™

(#12) emvy válasza Integra (#6) üzenetére

emvy
(nagyúr)

Normal konzumer kategorias notebookok, nincs ezzel semmi gond, amig nem Thinkpad nev alatt nyomjak oket.

while (!sleep) sheep++;

(#13) negyedes válasza ^Clown (#9) üzenetére

negyedes
(addikt)

A maga kategoriajaban es a maga juzerehez pont jo. Azert vannak az uzelti notik, hogy masnak(most nekunk) legalabb jo legyen. :P :D

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#14) carrot

carrot
(tag)

ó kérem ne sértődjön meg senki, jók ezek a maga dolgukra, de enyémhez képest ez junkpad.

(#15) Integra válasza emvy (#12) üzenetére

Integra
(titán)

értem én, de legalább a klavit csinálják már meg normálisan és ne ezt a fos gagyit erőltessék,...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16) Eddie141

Eddie141
(senior tag)

A bordó igen szép lett szerintem :) Simán el tudnám képzelni az ölemben, bár azért a bnőmhöz jobban illene :)

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.