Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Huntszy

    tag

    Többen nem igazán vannak tisztában a programmal a kommentelők közül. Nem kell semmilyen audio beviteli eszközt a VGA-ba dugni vagy ilyesmi. Egyszerűen Win beállítások között beállítod, hogy a progin follyon át a bemenet és ha bekapcsolod szűri, ha nem kapcsolod be meg csak továbbengedi.

    Mint írták nagyon jól használható, tényleg kb mindent leszűr a háttérzajból.

    Játék közben én nem próbáltam még mert a discordon be van lőve az activation level úgy, hogy nem hallatszik be a környezeti zaj csak a hangom (gyerek nincs, porszívózni meg nem játék közben szoktunk) így nem tudom mennyire eszi meg a 1070-et. Viszont meetingek esetében zoomon/Gmeetsben nincs ilyen beállítási lehetőség, ott nagyon jól jön h kiszűri amit ki kell.

    A másik nagyon hasznos feature amit nem szoktak említeni és ha jól rémlik benne van, hogy nem csak a bemenetet de a kimenetet is tudja szűrni. Tehát ha nem nálad ordibál a gyerek a háttérben hanem a kollégádnál akkor is rá tudod küldeni a cuccot és akkor azt is kiszűri (nyílván csak nálad, a meeting többi résztvevője továbbra is élvezni fogja).

    Játék esetében szerintem jobban megéri egyszerűen jól beállítani a voice activation levelt ha megoldható (discord, teamspeak esetében megoldható, más progikat vagy ingame megoldásokat nem ismerek). De játékon kívül fapadosabb meeting megoldásoknál tök jól tud jönni.

    Amit észrevettem, és a tesztekből is látszik, hogy azért a te hangod minőségén butít. Annál többet minél nagyobb a háttérzaj. Emiatt aki mondjuk otthonról dolgozik és sokat meetingel lehet megéri befektetni egy jobb minőségű mikrofonba, így ha még butít is rajta az eredmény továbbra is jobb mint egy füllhallgató/webcam mikrofon szűretlen ócska minősége. Persze ez egy befektetés amivel nem magadnak csinálsz jót hanem azoknak akik téged hallgatnak. De ha sokat dolgozol otthonról, nem akarod lelőni a szórakozó gyereket (hisz ez a dolga, hogy jól érezze magát), de azért mondjuk a munkatársaid/ügyfeleid előtt nem akarsz beégni/kímélni akarod őket akkor megérheti egy jobb mikrofon + ez a cucc mert tényleg csodákat tud.

Új hozzászólás Aktív témák